TONEELVERENIGING "COMEDIA" Nog 3 weken Dan gaat het gordijn open voor: De voordeur stond open Wij zijn vornemens de volgende uitvoeringen te verzorgen Zaterdag 15 december om 1^.30 u een uitvoering voor de kinde ren van de basisschool vanaf klas 3» Zondag 16 december: 20.00 uur Maandag 17 december: 20.00 uur Telkens in het Gemeenschapshuis Leunen. Zoals TJ wellicht al gemerkt hebt zijn we ook weer gestart met onze jaarlijkse donateursaktie. De donateurskaart geeft recht op toegang voor 2 personen op 16 en 17 december. Mogen we ook op Uw steun en aanwezigheid rekenen? Wilt U zelf ook toneel spelen?? Komt U dan eens kijken hij een van onze repetities op donderdagavond. We kunnen nog enkele leden gebruiken. PRAKTIJKSTUDIEDAG VOOR VARKENSHOUDERS TE QfRLO Voor de varkensfokkers en mesters zal een praktijkstudiedag ge houden worden op 2? nov. in zaal Rongen te Oirlo. Om 10 uur aal de voorzitter de bijeenkomst openen. Daarna is het woord aan de Heer J. Verwijlen met als onderwerp "Klimaatbeheersing en energiebesparing". Ventileren is noodzake lijk te veel ventileren kost onnodig electricitéit en vooral olie of gas voor de verwarming. In de middag is er gelegenheid om over te blijven. Na de middagpauze zal Dr. Bakker van de gezondheidsdienst een aantal gezondheidsmaatregelen aangeven vooral vanuit de gedach te "Voorkómen is beter dan genezen." Sluiting 15.30 uur. O.J.C. PUREE O.J.C. Puree heeft voor jullie op het programma, van zaterdag Zk november, het optreden van de uit Meterik en Hegelsom komen de groep. "Double N.C," De avond wordt dan gevuld met Hardrock en Blues, zoals Jimi Hendrix, Ten Years After, Police en Rory Gallagher. De bezetting bestaat uit: Peter Bertrams - solo zang Bas v.d. Pluym - bas zang Ger Spreeuwenberg - drums De aanvang is om half negen De entree is 3,50

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1979 | | pagina 5