K.P.J. LEUNEN Maandag 5 nov. j.l. was de bespreking voor de uitwisseling. Door de zeer geringe opkomst h-ebben we deze uitgesteld. Degenen die zich opgegeven hadden (aan het begin van het seizoen) waren niet aanwezig. We hopen, dat deze bij de volgende bijeen komst wel aanwezig zullen zijn. Anderen zijn dan natuurlijk ook van harte welkom. De datum zal nog bekend gemaakt worden. De uitwisseling is trouwens verschoven van 8 december naar 5 januari, door de Sinterklaas. Zoals jullie weten, houden we onze Sinterklaasavond op 29 nov. Je weet nu voor wie je een pakje moet maken. Maak er dus iets leuks van en maak er een gedichtje bij. Wanneer je deze avond plotseling verhinderd bent, lever dan je pakje in bij een van de bestuursleden, Wy zorgen er dan voor, dat jy jouw pakje ook krjjgt. Anders krijgt degene waarvoor jij het pakje moet maken helemaal niets en dat zou toch sneu zyn. Jullie worden om 20.00 uur in zaal Martens verwachfc, waar de Sint met zyn Pieterbazen ons een bezoek zal brengen. Tot dan D.L.T.B. AFDELINGEN; LI;UNSN-VEULEN-HEIDE Tegelyk met "DE RUUPER" ontvangt U de folder van de Boerenbond Leunen-Veulen-Heide. l'/ij. berichten D reeds, dat de winkel uitgebreid is en alles overzichtelijk is uitgestald. Velen hebben dit reeds gezien; ook Om aan vele wensen tegemoet te komen, is de winkel op de zaterdagen 17 en 2k november en 1 december ook open en wel van 9.00 uur tot 12.gO uur Dus ruime gelegenheid tot het inkopen voor de komende feestdagen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1979 | | pagina 7