Aan alle verdere deelnemers werd een aardig standaardje uit gereikt. Alle ponyruiters ontvingen bovendien een leuk spel- lenboek. De uitslagen bij de grote ruiters waren als volgt: 1e prijs wisselbeker Peter Gouraans 2e prijs Piet Keunen 3e prijs Jan Hendrikx 4e prijs Marly Weys 5e prijs Martin Janssen 6e prijs Gerrit Reynders Deze prijzen werden 's avonds tijdens een gezellig samenzijn in clublokaal P. Martens uitgereikt >orten heideplanten 50 cent TE KOOP.: Rode tulpenbollen 10 ct per stuk Willems Molenhofweg 7. Leunen K.P.J. LEUNEN 9 November a.s. houden we een dropping. We komen dan om 20.00 uur bij elkaar in café Martens. De kosten bedragen 4t~ p.p. Op deze avond worden ook briefjes getrokken voor de Sinter klaasavond, die we gepland hebben op donderdag 29 november. Willen jullie allemaal je naam op een stukje wit papier schrij ven. Dit papiertje lever je in als je je inschrijft voor de dropping. Aan het einde van de avond worden dan de briefjes getrokken. Degenen die niet aan de dropping kunnen meedoen maar wel met de Sinterklaasavond willen meedoen, kunnen het briefje aan iemand meegeven of het bij een van de bestuurs leden inleveren vóór 9 november, In de Ruuper van volgende week wordt bekend gemaakt wat het cadeautje gaat kosten en wat precies de bedoeling is. De aktiviteit die dan volgt is de uit wisseling op zaterdag 8 december, met de afdeling Egchel. Hierover hoor je nog meer. O.J.C. PPREE Zaterdag 27 oktober treedt in O.J.C. Puree de popgroep "Sylph" op* Deze groep kreeg bekendheid door en staat garant voor een swingende avond. De aanvang is om 21.00 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1979 | | pagina 6