DORPSRAAD LEUNEN Ingekomen stukken en mededelingen Verkeersveiligheid - De gemeente is van mening dat de situatie aan het Rondeveld nabij uitmonding verbindingspad met Loenerveld niet in aan merking komt voor het plaatsen van een "sluisje". - Nabij het bord "Bebouwde kom Leunen" Steegsepeelweg zal op het wegdek in sept. "50 km" worden aangebracht. - De aanvraag voor een vluchtheuvel bij oversteekplaats Albion- straat en een bord radarkontrole op deze weg is naar G.S. - De eventuele parkeervakken op het kerkplein zal door de afd. etedebouw worden bekeken. Comité Recreatiesport Venray Van het comité Recreatiesport Venray is een lijst ontvangen van de aanstaande Sportieve recreatie- en schoolsportaktiviteiten 1979. Deze aktiviteiten zijn: 12 sept. om 2 uur rolschaatswedstrijd op de rolschaatsbaan in *t Brukske voor alle leerlingen van de basisscholen. Verder zullen rolschaatswedstrijden worden gehouden op: 19 sept. op het Kruithofje; 26 sept in Leunen; 3 okt. in Merselo en 10 oktober in Oostrum. Andere aktiviteiten zijn: 29 sept; Herat- wandel oriëntatietocht 13 oktj Coopertest 17-18 okt: Schooltrefbaltoernooi 21 okt: Prov. wandeltocht 27-28 okt: Indoor volleybaltoernooi 4 nov: Vlakwatercross-volketrimloop 25 nov: Badmintontoemooi 27 dec: Schoolvoetbaltoernooi Suggesties voor kontaktbijeenkomst B en V met voorzitters en secretarissen dorpsraden op 2? sept. a.s. Namens de Dorpsraad Leunen zal geinformeerd worden naar; - Trapveldje - Gymzaal - Onderhoud wegbermen. - De mogelijkheid om het trottoir Meester de Haanstraat door te laten lopen tot het sportveld. Indien er nog iemand iedeeën of suggesties heeft voor deze ver gadering, dan kunnen deze doorgegeven worden bij het Secreta riaat Dorpsraad Leunen. De volgende dorpsraadvergadering is 8 okt. a.s.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1979 | | pagina 8