Voorbereidingscomité Open Dag Leunen Donderdag 6 september heeft het voorbereidingscomité samen met alle betrokkenen een bijeenkomst gehouden in het Gemeenschaps huis. Alles wat er door het comité tot op heden geregeld was, werd doorgenomen. Met de indeling van de zaal en de ruimten in de school kon iedereen akkoord gaan. De pony- en ruiterklub zul len nog een plaats krijgen in de zaal bij de korfbalklub en de voetbalklub» Ook wordt nog nader geïnformeerd of de SOOS nog een stand wil inrichten. Jan Jenniskens vroeg of alle verenigin gen een artikeltje over hun vereniging zouden willen schrijven, liefst voor 25 september. Op de Open Dag zullen er een paar extra edities van de Ruuper verschijnen. Of de artikeltjes vanr de verenigingen hierin zullen verschijnen, of dat ze reeds eer der zullen worden rondgestuurd zal nog door het voorbereidings comité bekeken worden. Ook zou het leuk zijn als er van de ver schillende wijkep en buurten een artiekeltje werd geschreven. De plannen van alle betrokken verenigingen werden doorgenomen en daarbij kwamen verder geen problemen naar voren. Voor even tuele stroomvoorziening zal het voorbereidingscomité zorgen. Met de route van de rondgang kon men ook akkoord gaan. De afgelopen week was er druk gefilmd en hopelijk komt alles op tijd klaar. Jan van Dijck heeft de film van de Open Dag Oostrum gedraaid om een klein beetje te laten zien, hoe het kan en hoe het niet moet. Er werd nog duidelijk gemaakt, dat er zaterdag 6 oktober kan worden opgebouwd, maar dat maandagmorgen 8 oktober om 11.00 uur (voor de school 8.30 uur) alles moet zijn opgeruimd. Voor zover ons verslag van deze bijeenkomst. Het voorbereidingscomité houdt haar volgende bijeenkomst op dinsdag 18 september a.s. Tot dan! \T kunt 't nu weer volop planten in uw tuin met onze container- planten zoals: Heide Heesters Turf Coniferen Potgrond Rhododendrons Koemest Aralea's Grasroden Vaste planten etc. etc. ook aanleg en onderhoud De Lifra Tuincultures Lorbaan 12a Veulen Tel. 84181

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1979 | | pagina 7