K.P.J. LEUNEN Op vrijdag 14 sept starten wij ons nieuw seizoen weer met een ledenvergadering om 20.00 in zaal Martens. Op deze avond kun je je ook opgeven voor de wijnfeesten. De kosten bedragen 20,—. We hopen hullie allemaal weer te mogen begroeten en nieuwe leden zijn natuurlijk van harte welkom. L.V.B. AFD. LEUNEN Kienen Op maandag 3 sept kienen voor de leden van de L.V.B. aanvang 8 uur. Op Donderdag 27 sept. bezoeken we de damesbeurs in Den Haag. Een tentoonstelling "Voor de vrouw en het gezin" waar U kunt kijken keuren kiezen en kopen. 165 standhouders presenteren de meest uit een lopende artikelen, in de middaguren een mode show met de nieuwe Herst- en wintercollectie. Vertrektijd 10.00 uur bij het Qemeenschapshuis thuiskomst 4 22,00 uur Op de terug reis een dinée in Vistelrode. Voor deze reis, entree eh. dinee zijn de kosten 32,™ per persoon, bij opgave betalen voor 3 sept. (kan ook op de Kienavond) bij mevr, Geurts Telf82141. Op 7 en 8 sept. is er een leermarkt In de schouwburg te Venray, waar 40 vereenigingen aan mee doen, en ook de L.V.B. in Kring- verband een stand van te bezichtigen is. De openingstijden zijn Vrijdag 7 Sept van 19,00 - 21.00 uur. Zaterdag 8 sept van 10.00 - 15,00 uur. Iedereen kan hier op eigen gelegenheid naar toe. DORPSRAAD LEUNEN Z'oals U wellicht gezien hebt is door gemeentewerken aan het kerkpad een hek geplaatst dat nogal groot is uitgevallen. Geen nood!, dit is slechts een tijdelijke oplossing. Het definitieve Sluisje: (2 hekjes schuin t/o elkaar) is in de maak! KLETJTERKDRSPS VENRAY Ook dit jaar organiseert het Groene Kruis Venray wederom een kleutercursus. Deze cursus bestaat uit zeven bijeenkomsten welke op maandagavond zullen worden gehouden. Gestart wordt op 15 ok tober. Aan deze cursus werken o.a, mede een opvoedkundige, een arts en een diëtiste. Opgave en inlichtingen bij het Groene Kruis Venray, Bergweg 4 te Venray, telefoon 04780-81269

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1979 | | pagina 7