In kringverband wordt een cursus gegeven voor Agrarische vrouwen. Deze cursus bestaat uit 10 bijeenkomsten, en de kosten zijn 5,- per les. Geintresserden in deze cursus kunnen om nadere infor matie en opgave terecht bij Mevr. Geurts tel. 821^1 gaarne voor 20 aug. De eerste les is op Maandag 10 september 's middags van 13.30 uur - 16.30 uur. DORPSRAAD LEUNEN Verslag vergadering dorpsraad 13 aug. j.l. Ingekomen stukken en mededelingen. - Door een misverstand heeft de agenda voor deze vergadering niet in de Ruuper gestaan. - StraatnaamgeVing, In het uitbreidingsplan ten zuiden van Doener veld wordt de weg "Sparveld" genoemd. De nieuwe weg, die lood recht op het Rondeveld is geprojecteerd wordt eveneens "Ronde- veld genoemd. - Trapveldje. In antv/oord op het verzoek van de dorpsraad tot aanleg van een trapveldje deelt de gemeente mede, dat het be lang van een trapveldje door het college van B. en W. volle dig onderschreven wordt. Zoveel mogelijk wordt dan ook ge tracht in nog vast te stellen bestemmingsplannen met dezo reke ning te houden. In bestaande situaties ligt de kwestie vaak moeilijker, vooral wanneer ter plaatse geen gronden in gemeen teeigendom zijn. De door de dorpsraad aangedragen suggesties en mogelijke alternatieve oplossingen zijn momenteel in onder zoek. Het zal evenwel nog wel enige tijd duren alsvorens defi nitief uitsluitsel is verkregen. S=e°ïis6 De begroting voor 1980 is door de leden van de dorpsraad goed gekeurd. Bestemmingsplan 5 Juli is er een afvaardiging van de dorpsraad naar de bijeen komst met weth. Schols geweest in 't gemeentehuis. De wijzingen vein 11 bestemmingsplein Leunen-Zuid zijn toen bespxoken en daarna door de commissie R.O. goedgekeurd. Rondvraag Bij de rondvraag kwam de vraag, of er geen "sluisje" aangebracht kan worden op de Rondeveld nabij uitmonding verbindingspad met Loenerveld. Dit is door 't secretariaat al doorgegeven aan de werkgroep verkeersmaatregelen van de gemeente is gevraagd wan neer het "sluisje" word aangebracht op de Kapelweg nabij uit monding op de St, Catharinastraat,

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1979 | | pagina 7