VOORBEREIDINGSCOMITÉ OPEN DAG LEUNEN Op maandag 21 mei hebben wij weer een bijeenkomst gehouden. Met Gerrit Janssen, die zich bereid verklaard heeft een film over Leunen te maken, is de bedoeling van die film doorgepraat De fanfare-drumband en de pony en ruiterclub zal gevraagd worden of ze bereid zijn op de Open Dag een rondgang door Leunen te maken. Er is een ontwerp dagindeling gemaakt, welke de verenigingen tegelijk met de notulen van deze bijeenkomst een plattegrond van het Gemeenschapshuis krijgen toegestuurd. "Hoort en ziet, wat Leunen biedt" wordt als voorlopig thema van deze dag aangehouden. De taken voor de Open Dag zelf zijn onderling verdeeld en ook had Jan van Dijck een ontwerp folder, affiche en pers bericht klaargemaakt. Hij zal de verdere publiciteit voor zijn rekening nemen. De begroting is op enkele punten iets gewijzigd en zal ver der met de Dorpsraad worden opgenomen. Nadat de volgende bijeenkomst is gepland op dinsdag 1** aug. wordt deze bijeenkomst afgesloten. Tot augustus KORFBALCLUB "ORANJE WIT" Uitslagen: Vonckel Girls - Aspiranten 1 6-0 KCHB 1 - Aspiranten 2 afgelast. Dit waren de laatste wedstrijden van onze competitie. Voor de senioren en Junioren A was er een eervolle 2e plaats. Voor de senioren volgt hierdoor promotie naar de 1e klasse, wij wensen hen daar veel succes toe. De overige ploegen ein digden allemaal op een goede middenplaats. Op maandag 'tjuni volgt als afsluiting het Pinkstertoumooi, dat gehouden zal worden te Zeilberg-Deurne. Hieraan wordt door alle groepen deelgenomen, het vertrek is om 8,30 uur bij hét Gemeenschapshuis. De Orientatietocht voor de Aspiranten 1 en 2 op zaterdag 2 juni begint niet om 2 uur, maar om kwart over een. Zorg, dat je op tijd aanwezig bent en dat je fiets in orde is. Op donderdag 7 juni is er kegelen voor de junioren. Vertrek bij het Gemeenschapshuis voor junioren B om 7.00 uur en voor junioren A om 8,30 uur. Nieuwe leden kunnen zich nog uiterlijk t/m 15 juni opgeven bij Goen Reintjes, St. Catharinastraat 31. Tel. 80280 (na 6 u)

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1979 | | pagina 8