DORPSRAAD LEUNEN Verslag vergadering dorpsraad 1^ mei j.l» Ingekomen stukken en mededelingen» Op de vergadering van B en W met de voorzitters en secretaris sen van dorps- en wijkraden is een diaserie vertoond over het gemeentelijk apparaat van Venray. Daar deze dia's heel interes sant zijn voor alle inwoners van Venray, kwam het idee naar voren om deze dia's in Leunen een keer te vertonen. Hier zal in het najaar mogelijk verder op ingegaan worden. Trapveldje Er is een brief binnengekomen, ondertekend door Leunse jonge ren om steun voor een trapveldje op het voetbalveld mogen ze niet komen en andere ruimte is er niet. De dorpsraad, die hele maal achter dit probleem staat, heeft de gemeente in het ver leden twee suggesties van plaatsen doorgegeven, maar tot nu toe zonder resultaat. Op de vergadering is besloten, een brief met een copie van de brief van Leunse jongeren naar B en W te sturen met een dringend verzoek om zo spoedig mogelijk een op lossing te zoeken voor een trapveldje Straatnaam Van de gemeente is bericht ontvangen om in het uitbreidings plan ten zuiden van Loenerveld de straat met Leunsveld aan te duiden. Zoals in de vergadering naar voren kwam, zal deze straatnaam verwarring brengen met het gebied rond Horster- weg, wat door vele bekend is als Leunse veld. De dorpsraad zal reageren met het voorstel om deze weg "Sparweg, te noe men om dat in het gebied vroeger een veldweg was met de naam Sparweg Rondvraag Bij de rondvraag werd gevraagd of er niets te doen is, aan het parkeerterrein bij 't Gemeenschapshuis. Het komt vaak voor dat er wagens zo geparkeerd staan, dat andere wagens niet meer weg kunnen. Er zal bij de gemeente geïnformeerd worden, welke mogelijkhe den er zijn om hier verbetering aan te brengen, b.v. parkeer vakken. De volgende dorpsraadvergadering is 7 juni a.s.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1979 | | pagina 6