RABOBANK LEUNEN Op karnavals-maandag zijn op het kantoor van de Rabobank autosleutels (simca blijven liggen. De eigenaar wordt verzocht deze af te halen. K.P.J. LEUNEN Donderdag 8 maart a.s. gaan we zwemmen. Degene die meewillen worden om 7.10 uur bij het gemeenschapshuis verwacht met de fiets. Vrijdag 30 maart houden we weer een dropping. We verwachten jullie Om 3 uur in Café Martens. Vrijdag 23 maart is er een kringculturele in Oostrum. Op deze avond worden er allemaal stukken opgevoerd. Leunen doet ook mee. De entree is 1,-- p.p. Na de voorstelling is er waar schijnlijk een discotheek, daarna volgt de uitslag.. Hoe laat het begint e.d. krijgen jullie nog te horen. Dinsdag 27 maart houden we een ledenvergadering om 8 uur PAARDENVERZBKERING De algemene jaarvergadering van de paardenverzekering wordt gehouden op Dinsdag 13 maart om half negen in de Gelder Koel. KARNAVALSFOTO'S Vrijdag 9 maart zijn de karnavalsfoto's te zien bij L. Janssen, café-bar "De Steeg" 3 avonds van 9 tot 11 uur. Zaterdag 10 maart zijn ze te zien 's middags van 3 to 5 uur en 's avonds van 9 tot 11 uur bij L. Janssen Café-bar ''De Steeg' Zondag 11 maart in het gemeenschapshuis 's morgens van 11 tot 1 uur 's avonds bij "de Steeg" van 9 tot 11 uur. Dan zijn ze niet meer te zien. Leo Reintjes Toneelvereniging "Comedia in Schouwburg Venray. Velen hebben in december j.l. de uitvoering gezien van de kluchl "In de Vergulde Os" van Johan Blaaser. ïïiteraardwaren er ook mei sen die toen verhinderd waren en niet konden komen. Mede voor deze mensen geven wij op zondag 18 maart a.s. een uit voering in de- schouwburg te Venray. Voor degenen die nog nooit een bezoek brachten aan de schouwburg te Venray, kan dit oen mo< gelegenheid zijn. Gun ïïzelf eens een avondje uit. Uw gastheer: Toneelvereniging "Comedia"; in de Beejekurf te Venray; aanvang 20.15

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1979 | | pagina 3