HANDBOOGSCHPTTERIJ ST. JORIS LEUNEN Dinsdag 13 maart Algemene Jaarvergadering om 7.30 uur Precies begin nen Café Martens Wie kan mij helpen met asperges steken. De maanden Mei Juni Mevr. Manders-Hendriks Laagriekbroekseweg 15 Leunen Telf (2108 L.V. B. afd. Leunen Op Donderdag 15 Maart om 7.30 uur in het Gemeenschapshuis een avond die verzorgd wordt door N.V. Interpolis en de Sociale Economische voorlichtingsdienst over Sociale Verzekeringen. Onder de pauze verloting van de Lourdesreis (2). Daar dit de laatste avond is van het programma had het bestuur graag dat D nieuwe ideeën en sugesties meebracht voor het nieuwe winter- programma dat al weer klaar gemaakt moet worden. D kunt ons daar bij helpen. Het bestuur verwacht een grote opkomst. Studieavond Deze is op 20 maart in de schouwburg te Venraij om 7 uur. Op deze avond zal Mevr. v Deursen uit Someren spreken over: "Kinderen, Ouders toekomst. In de pauze koffie vla. Daarna zal het Bliericks toneelgezelschap "Onderling Kunstgenot" een toneelstuk opvoeren met als titel "Een engel kwam voorbij" Opgave t/m 18 maart bij een van de bestuursleden, onkosten ƒ6,- per persoon graag bij opgave betalen. U ontvangt dan ook het toegangsbewijs L.V.B. afd. Veulen Donderdag 15 maart is er om 20.00 uur in zaal Dirkx een Demon stratieavond over nagerechten speciaal fijne puddingen. Deze avond wordt gegeven door Mevr. Schuurman uit Arcen. Dit beloofd een fijne avond te worden en we hopen dan ook op een grote opkomst. In kringverband is er op 20 maart de jaarlijkse studieavond in de schouwburg. De aanvang is 19 uur kosten van deze avond zijn 6,- waarbij koffie en vlaaitje is inbegrepen. Voor de pauze zal Mevr. van Deursen spreken over "Kinderen, ouders en toe komst" 20.15 Pauze Na de Pauze speelt het Blericks Toneel gezelschap het toneelstuk "Een Engel kwam voorbij". Opgave op de eerstvolgende vergadering of tot 18 maart bij Mevr.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1979 | | pagina 10