VASTENAVOND 1979 Over een paardagen is het dan zover dat de optocht door Leunen trekt, 't belooft ook dit jaar weer iets moois te worden. De route is als volgt: We stellen ons op in de Catharinastraat richting Steegsepeelweg, u kunt daar terecht met opstellen vanaf half Twee, Komt allen op tijd. Want we vertrekken om elf minuten over twee richting steegsepeelweg en verder via de Vullingsstraat, de Boodestraatde Trijnestraat, de van Megenstraat, de Catharinastraat, de Gussenstraat, de Albion- straat rechts om, tot bij 't traneformaat daar weer rechts de Catharinastraat in en via de Apolloniastraat en 't Kappel- lerpad naar t plein bij 't gemeenschapshuis waar de optocht wordt ontbonden. Komt op tijd de nummerbordjes afhalen en het deelnemersformu lier. Deze kunt D afhalen bij huisnummer 13 in de Catharina straat vanaf half twee. De nummerplaatjes moeten zichtbaar meegevoerd worden tijdens deze optocht en denk erom geen alcohol tijdens de optocht, dit is ten enermale niet toegestaan. De laatste jaren ziet men als maar meer gevel- raam- en andere versieringen aangebracht, dat is een feestelijk gezicht en bovendien erg leuk, zeker langs de route van de optocht. Laat vanaf half twee geen auto's meer geparkeerd staan in de route, als 't tenminste enigszins kan en doorkruis zeker niet met een de auto de opstelstraat, dat is gevaarlijk en hoeft ook niet, want men kan nog altijd tot 14.11 uur uitwijken via de Gussenstraat en om een deuk of kras of nog erger daar is niemand happig op. Ik wil nog even wijzen op de veiligheid van iedereen want een ongeluk zit in een klein hoekje. Hoe de optochtsvolgorde is kunt D Zaterdag na de middag op veel plaatsen in Leunen zien, aóhter winkel ruiten op bomen in café's enz. Let U daar even op, dat isook voor de optochts commissie gemakkelijk. Als er onverhoopt op de weg geen nummer zouden kunnen gezet worden, dan worden tegen de lantaarnpalen oneven nummerbord jes gehangen, daar tussen in stellen zich dan de even nummers op twee tussen 1 en 3, 4 tussen 3 5 enz. Voor 't overige veel schik en goed weer en bedankt voor de medewerking.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1979 | | pagina 4