Verkeer N.a.v. het verslag van de gemeente over de nota "verkeersveiligheid" waar afgevaardigden van de dorpsraad en 2 personen van de verkeers- koomissie Leunen aanwezig waren, zal opnieuw gereageerd worden. Enkele punten die daarin vermeld stonden, kwamen niet overeen net hetgeen er toen naar voren gebracht werd. Gids Leunen-Veulen Deze gids zal rond oktober, wat betreft Leunen bijgewerkt worden. De verenigingen worden hierover nog benaderd, over eventuele ver anderingen in de besutren. Mochten er verenigingen zijn die ons niet bekend zijn of niet vermeld staan in de gids, deze dan door geven bij de secretaresse van de dorpsraad Mevr. Deliën-Lansman, Meester de Haanstraat 19. Tel 5053 De volgende dorpsraadvergadering is 11 september AGENDA J.C. D.D. 21 AUGUSTUS 1978 A.S. Maandag 21 augustus vergaderen we weer, ditmaal in het Jeugd huis; aanvang van de vergadering: 8 uur Agenda: Opening 2, Verslag vorige vergadering. 3. Ingekomen stukken en mededelingen. Verslag stuurgroep Jeugdhuis en Dorpsraad. 5. Wijzingen bestuursleden gids Leunen-Veulen 6. Rondevraag 7. Sluiting KINDERMARKT Alle Leunse kinderen van 5 t/m 12 jaar mogen deelnemen aan de kindermarkt die zaterdagmiddag gehouden wordt. Ze worden dan om 13.00 uur verwaoht op het plein bij het Gemeen schapshuis. Breng eventueel een oud gordijn of deken mee om je spulletjes op te leggen. Veel succes! TE KOOP: Roggestro J. Vlemmix, Breevenneweg 1a Leunen TE KOOP: Tomaten Jan Reintjes, Lorbaan 2 Veulen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1978 | | pagina 4