,V. LEUNEN Programma zaterdag 3 .juni; Leunen D2 en D3 toernooi te Leunen. Aanwezig: 11.^5 uur. Programma zondag h .juni: Leunen A1 toernooi te Quick Boys. Vertrek: 11,00 uur. Leunen A2 toernooi te Swalmen, Vertrek; zie opstelling Leunen C1 toernooi te Blerick'V.C.H. Vertrek: 10.^5 uur. Leunen D1 toernooi te Venray. Vertrek: 10,15 uur. Leunen E1 toernooi te Venray. Vertrek: 10.^5 uur. Het onderling toernooi van zondag j.l. is mede door het prachtige weer zeer goed geslaagd. Het 7e elftal wist hier de 1e plaats te behalen. Het penalty-schieten voor de jeugd werd gewonnen docr Christian Janssen, en hij verdiende hiermee de wedstrijdbal. AFSCHEID LEO DE KERF A.s, vrijdag 2 juni zal S.V. Leunen afsoheid. nemen van Leo de Kerf, die 6 jaar met veel inzet en kwaliteit zijn beste krachten gaf aan training en begeleiding van de Leunse voetballers. Na 2 jaar de A-jeugd onder zijn hoede te hebben gehad, (tijdelijk zelfs A-jeugd en selectiegroep samen) trainde hij ganaf de selectie van Leunen. Leunen 1, dat in het seizoen *73 - '7^ nog moest vechten tegen degradatie uit de derde klasse onderafdeling, steeg in de eerste twee jaren onder Leo de Kerf via kampioenschap eerste klasse naar een eervolle tweede plaats in de vierde klass K.N.V.B. Ook in de twee volgende jaren bewees Leunen in de vierde klasse thuis te horen, terwijl Leunen 2 dit jaar dicht bij het kampioen schap kwam. Belangrijker dan deze wapenfeiten vond Leo echter de mentaliteit van zijn pupillen, en zelf het goede voorbeeld gevend, wist hij zijn ploeg te motiveren tot volledige inzet. Al met al gaat met Leo de Kerf iemand vertrekken die zeer veel voor S.V.Leunen heeft betekend. Vandaag, vrijdag 2 juni, zal heel voetballend Leunen, ook de dames zijn welkom! de gelegenheid krijgen om in de kantine persoonlijk afscheid van Leo te nemen. Het "officiële" gedeelte zal zich afspelen van 21.00 tot 22,00 u, waarna met een gezellig samenzijn het "tijdperk Leo de Kerf" wordt afgesloten. Bedankt Leo', voor alles!

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1978 | | pagina 4