PONYCLUB "ONS GENOT' Op de kringwedstrijd te Venray van zondag 16 april j .1. werden de volgende prijzen behaald: Cat C. LI Ring 6 5e prijs André Peeters met Eska 6e prijs Petra Beyersbergen met Cat C. Lil Ring 7 1e prijs Ans Weijs met Franco Cat D. LI Ring 11 5e prijs Ria Peeters met Simona Hing 13 'te prijs Henrietta Jenneskens met Lady Geslaagd voor dressuurproef Marie-Louis Cornelissen met Angela Mariëlle Jenniskens met Polly Dora de Groot met Diana Geslaagd voor Caprilleproef: John Dumont met Queen André Peeters met Eska Henrietta Jenneskens met Lady Tevens werd nog de 1ste prijs uitgereikt aan Mary v.d. Bongaard, welke zij met Friso behaalde in de Cat. D LI op de kring wedstrijd te Castenray en die wegens een telfout ter plaatse niet was uit gereikt Alle prijswinnaars en geslaagden proficiatl KAMPIOENSCHAP Sedert de oprichting in 1976 is het wederom luchtbuksvereniging "De Roos gelukt om een kampioenschap in de competitie van de N.B.V.S, te behalen seizoen 1977-1978. Was vorig jaar 'felechte" een reserve kampioenschap weggelegd voor het 1e team, dit jaar behaalde het 2e team een ongeslagen kampioen schap in de 3e klasse, terwijl het 3® team een 4e plaats behaalde in dezelfde klasse. Het 1e team behaalde een goede 2e plaats in de 2e klasse. Wederom een enorm sukses voor deze jonge vereniging. De receptie ter ere van deze behaalde titel zal gehouden worden op 21 april a.s, in het verenigingslokaal in café Martens, Albionstraat te Leunen van 20,00 tot 21.30 uur. Tijdens deze receptie zal een 2-tal banen opengesteld worden voor eenieder die kennis wil maken met deze tochtzo enerverende tak van sport. J.L, Zondag op het groot concours te Kerkrade met meer dan 500 deel nemers legden we beslag op 6x 'n Ie en 5x 'n 2e prijs.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1978 | | pagina 8