Het financieel gedeelte wordt toegelicht door adm. W Kusters. Hieruit blijkt dat onze kerk er redelijk goed voorstaat. Voorgesteld wordt de misintentie's bjj elkaar te voegen, zodat niet zoveel H Missen op een dag gelezen behoeven te worden. Pastoor is hiermede akkoord, doch hot initiatief moet van de bestellers zelf uitgaan. Algemeen wordt waardering uitgesproken voor de uitvoering van de diensten in de kerk en het verzorgen door dames en herenkoor. Een voorstel om de zaterdagavondmis met twee heren te doen ondervindt weinig bijval. De collecte's op de eerste zondag van de maand worden nog eens extra onder de aandacht gebracht. H. Bovee, voorzitter van de parochieraad brengt dank aan Pastoor en Kerkbestuur voor de goede zorgen aan de kerk bésteed. Tenslotte dankt Pastoor de parochianen voor alle ondervonden medewerking in het afgelopen jaar, speciaal de bejaarden welke elk jaar de tuin rond de kérk verzorgen en zo'n groot aandeel hebben gehad in het leggen van de tegels op de paden tussen de graven op het kerkhof. K.M.G. Zaterdag 25 maart "Maria Boodschap" feestdag v.h. K.M.G. Het werkske in de lente wordt gehouden van 24 maart t/m 1 april.. Installatiefeest: 3 april om 19.00 uur op het clublokaal. Hierbij worden ouders en belangstellenden uitgenodigd. Leidsters K.M.G. KORFBALCLUB ORANJE-WIT Uitslagen: Senioren - KCHB 1 2-1 Junioren A - Roka A 2-0 Aspiranten 2 - Vonckel Girls 2 1-1 Peelkorf - ÉHpillen 1-2 Programma 25/27 Maart: Maandag 11.00 uur Marijke - Senioren Zaterdag 14.00 uur Vonckel Girls A - Junioren A vertrek 13.30 u 12.00 uur Junioren B - de Merels B 15.30 uur Aspiranten 1 - Odos 1 14.00 uur Aspiranten 2 - Grubben 2 Pupillen vrij.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1978 | | pagina 4