Op woensdagavond 30/11 worden er dia's en een film vertoond over o.a. het jeugdtoernooi in Scharn, waaraan de C1, C2 en D1 van vorig seizoen hebben deelgenomen. De spelers uit deze elftallen en alle D en C spelers zijn welkom. Aanvang: 18,30 uur. Zorg dat je allemaal op tijd aanwezig bent. Jeugdleiders attentie 1 Woensdag 30/11 a.s. is er een jeugd— leidersvergadering in de kantine, aanvang 19.30 uur. BILJARTKLUB "LEUNEN '6?" Uitslagen; Leunen 1 - V.O.P. 1 4 - 4 Leunen 2 - de Carambole 4-6 Programma: 6/12 B.C.Y. 1 - Leunen 1 6/12 Leunen 3 - Leunen 2 L.L.T.B. AFP. LEUNEN Op woensdagavond 30/11 a.s. zal er te Ysselsteyn een discussie avond worden gehouden over "GROND" in zaal "Roelanzia". Aanvang: 20.00 uur. Er zal een inleiding worden gehouden door: Dhr. L. de Bekker (voorz. van de commissie grondgebruik van het Landbouwschap). Hij zal zijn inleiding toespitsen op de politieke opvattingen en achtergronden welke er op dit gebied zijn. Mr. Laraers (hoofd van de juridische Dienst) (voorz. v.d, ooram. grondgebruik v.d. Gewestelijke Raad v.h. Landbouwschap). Zijn inleiding zal mèer toegespitst zijn op de juridische facetten, welke er aan de grond ten grondslag liggen. Hierna gelegenheid tot het stellen van vragen en discussie. Grond wordt een schaars en daarom duur productiemiddel voor onze leden Boeren en Tuinders. Een grondige bezinning over grond en wat er mee gaat gebeuren, is daarom zeer zeker op zijn plaats. Daarom dachten wij er goed aan te doen, onze leden hieromtrent in te lichten. TE KOOP: Witlof, prei, wortelen, aardappelen, knolselderij, witte kool en savoye kool. M. Theunissen, Horsterweg 16, Leunen Tel. 4559.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1977 | | pagina 5