CONCERT FANFARE "ST. CATHARINA" A,s. zondag 30 oktober zal de fanfare een Koffie-concert verzorgen in het gemeenschapshuis te Leunen. Op dit conoert zullen de concourswerken ten gehore worden gebracht. Bij deze willen wij alle muziekliefhebbers en sympathisanten van harte uitnodigen. De aanvang zal zijn omj 11,30 uur» terwijl het concert 1 uur zal duren. KONTAKTAVONDEN ALLEENSTAANDEN Vrijdag 28 oktober wordt er door de werkgroep alleen staanden Venray weer een kontaktavond georgeniseerd. Het begint om 20.00 uur in het trefcentrum Noord West aan de ürselastraat. Er wordt voor gezellige muziek gezorgd, koffie en drank zijn verkrijgbaar. Op deze avond is er alle gelegenheid om met bezoekers of met medewerkers van de werkgroep alleenstaanden te praten. In de zaal is een informatiestand ingericht over vere nigingsleven, hulpverlening, vrijetijdsbesteding enz. Tenslotte zijn een ping-pongspel en verschillende ge zelschapsspelen beschikbaar. Toegang voor iedereen De aktiviteiten van W.A.V. zijn vooral bestemd voor diegenen die alleenstaand zijn, of anderszins informatie of kontakt willen. In principe kan iedereen van de diensten van W.A.V, gebruik maken. OÜDIJZERAKTIE A,s, zaterdag 29 oktober zal de oudijzeraktie plaatsvinden. Wij komen dan weer verlossen van het oud ijzer en vodden. U kunt ons verwachten vanaf 's-morgens 9.00 uur. Legt IJ de spullen tijdig aan de straat? Bij voorbaat dank voor Uw medewerking. Bestuur fanfare-drumband "St.Catharina'

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1977 | | pagina 6