L.V.B. AFP. LEUNEN Op maandag 10 okt. moederavond, om 7 uur H.Mis, om half 8 wordt de avond dan verder voortgezet in het Gemeenschapshuis. Pater Jan Peeters uit Venray zal vertellen over z$n missie werk in West Irian, voorheen Ned, Nieuw Guinea. Ook zal er een zeer goede documentatiefilm over West Irian met Neder landse tekst worden vertoond welke zeker het bekijken waard is. Zoals ieder jaar is deze moederavond niet alleen voor onze leden, maar alle moeders van Leunen zijn welkom. Een gave voor het missiewerk van Pater Peeters is vrijblijvend, maar wordt gaarne aanvaard. Het Bestuur verwacht een grote opkomst. Tevens is er gelegenheid zich op te geven voor de agrarisèhe avond op 18 oktober. CARNAVALSVERENIGING "T KNOLLEKE" Op de j«l, vergadering van de Aid Prinsen die gehouden werd in café-bar "de Steeg" datum: 16 sept, 1977 zijn wij gekomen tot een oprichting van een "Aid Prinsenkompeneej". Na een prettig verlopen vergadering werd er een bestuur gekozen met a«a,: Voorzitter: Th. Smits, Albionstraat Sekretaris: H. Emonds, van Megenstraat J. Vennekens, Lollsbeekweg, Castenray als penningmeester J. Reintjes, de Hoef die als eerste Prins de Knollekes en knëllinnekes geregeerd heeft zal als woordvoeder optreden bij de officiële gelegenheden. Namens de "Aid Prinsen" de Sekretaris H.Emonds K.M.G. LEUNEN Op zondag 16 okt. a.s, is het weer zover. Het K.M.G, houdt dan weer haar jaarlijkse Gezinsavond om 19.00 u in het Gemeen schapshuis. 's Middags om 2 uur begint de kindermiddag ƒ0,25 0,25 entree). Voor de loterij in de pauze komen de leidsters in de week van 10 t/m 15 okt. bij U langs om te vragen of U enkele prijsjes ter beschikking hebt. Mocht er bij U geen leidster langs komen, wilt IJ de prijsjes dan aan een van de meisjes meegeven of bij een van de leidsters afgeven?

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1977 | | pagina 5