Leunen E1 - Meerlo E1 Merselo E1 - Leunen E2 Montagnarde E4 - Leunen E3 10.00 u 10.00 u 9.15 u) 10.00 u 9.00 u) zie opatelling Veteranen Wittenhorst - Leunen Daar enkele sportzaken in Venray korting geven op sport artikelen aan leden van verenigingen. Op vertoon van een lidmaatschap-contributiekaart, kunnen leden van S.V. Leunen die hier belang bij hebben deze kaart afhalen bij de penningmeester A. Weijs Vullingsstraat 1*f. WERKGROEP ALLEENSTAANDEN VENRAY Kontaktavonden alleenstanden. Vrijdag 30 sept» wordt er door de werkgroep alleenstaanden Venray weer een kontaktavond georganiseerd. Het begint om 20,00 uur in het trefcentrum Noord West aan de Urselastraat. Er wordt voor gezellige muziek gezorgd, koffie en drank zijn verkrijgbaar. Op deze avond is er alle gelegenheid om met bezoekers of met medewerkers van de werkgroep alleenstaanden te praten. In de zaal is een informatiestand ingericht over verenigings leven, hulpverlening, vrijetijdsbesteding enz. Tenslotte zijn een ping-pongspel en verschillende gezelschaps spelen beschikbaar. Toegang voor ieder De aktiviteiten van W.A.V. zijn vooral bestemd voor diegenen die alleenstaand zijn, of anderszins informatie of kontakt willen. In principe kan iedereen van de diensten van W.A.V, gebruik maken. K.P.J. LEUNEN Zaterdag 1 oktober is het dan weer zover n.l. ons jaarlijkse uitstapje naar de wijnfeesten in Duitsland, We vertrekken uiterlijk om 8 uur bij het gemeenschapshuis, wachten op laatkomers is onmogelijk. Zorg er wel voor dat je de pas zeker bij je hebt. Dit in verband met eventuele controle voor kalkar demonstratie e.d. En voldoende Duitse marken is nooit weg. TE KOOP 1 ha snijmais. A. van Dijck Veulenseweg 19 Leunen tel: 1516

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1977 | | pagina 5