DORPSRAAD LEUNEN Dorpeavond donderdag 6 oktober aanvang 8 uur, in het gemeenschapshuis. De dorpsraad heeft enige tijd geleden een film aangeboden gekregen, die een aantal Jaren geleden in Leunen is op genomen, Deze film is inmiddels door de gemeente aange kocht, waardoor wij nu in staat zijn hem te vertonen. Indien het leuk vindt om oude bekenden of uzelf nog eens op de film terug te zien, dan bent U van harte welkom. Ook voor de nieuwe bewoners is het interessant om te zien, hoe het dorp er vroeger, voor de nieuwbouw, uit heeft gezien. Maak er ook anderen op attent, want het zou jammer zijn, als Uw familie of vrienden, als zij het maar op tijd hadden geweten, achteraf ook graag hadden willen komen. Tevens zal, in verband met de aktie voor de adoptie van een kindje uit de derde wereld door ons dorp, dhr. Desau- vagie een diaserie vertonen en vertellen, hoe Leunen het beste zou kunnen helpen. Daarna wordt gelegenheid gegeven over dit adoptiewerk vragen te stellen. Wij hopen, dat Leunen in de aktie van de daaropvolgende zaterdag erg vrijgevend uit de hoek zal komen. Bedenk: al geeft elk Leuns gezin maar éln gulden, dan kunnen wij gezameljjk al een kind een heel jaar verzorgen! Wij verwachten U dus donderdag en kunnen nu al beloven, dat het een genoegelijke en leerzame avond zal worden. W.S.V. "DE BELHAMELS" Zaterdagmiddag is ér geen club, in verband met de aange» kondigde wandeloriëntatietocht. Degenen die aan deze tocht willen deelnemen worden om half 2 bij het gemeenschapshuis verwacht. Denk aan het inschrijfgeld, ƒ1,- Ouders en niet leden zijn ook van harte welkom. Zondag a.s. gaan we wandelen in Heyen. Voor deze tocht worden alle leden om 11,20 uur bij het gemeenschapshuis verwacht. In uniform en denk ook aan regenjasje, boterhammen met naam en 0,50. Het startbureau is in zaal Hermsen, Hoofdstraat 15, Heyen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1977 | | pagina 7