KORFBALCLUB ORANJE-WIT Uitslagen: Senioren - Marijke Roka B - Junioren B Aspiranten 1 - Maaskorf Roka - Aspiranten 2 Pupillen - Odos 1-2 2-2 4 - 1 1 - 1 1-2 Programma 24/25 sept, Senioren vrij Zaterdag: Junioren A - Odos a Merels B - Junioren B Aspiranten 1 - Vonckel Girls Aspiranten 2 vrij Merels - Pupillen 12,00 uur 15»00 uur vertrek 14,30 uur 13.30 uur 12,00 uur vertrek 11,30 uur RÜITERNIEPWS "ONS GENOT" Op zondag 25 september 1977 worden in het recreatieoord "De Bergen" te Wanroij de nationale kampioenschappen van de N.K.B, voor landelijke ruiters gehouden. In de hoogste klasse die de landelijke ruitersport kent, de klasse zwaar, zullen de deelnemende ruiters en amazones daar vanaf 10 uur 's morgens een sportieve strijd gaan leveren in de dressuur- wedstrijden voor achttallen, individuele dressuur en springen, terwijl er ook nog enkele wedstrijden voor tuigpaarden op het programma staan. Onder de deelnemers behoren ook leden van de landelijke rijvereniging. Via kringconcoursen en het gewestelijk kampioenschap slaagden zij er in om hun selectie voor deze nationale titelstrijd door middel van een aantal goede resultaten af te dwingen. Op grond hiervan mag ook verwacht worden, dat ze de betreffende landelijke rijvereniging op deze N.K.B, kampioenschappen goed zullen vertegenwoordigen. Degene, die de kleuren van Leunen in Wanroij zal verdedigen is: J. Vlemmis met Pussycat. A.s. donderdag 22 sept. vergadering bij Bert Janssen om 8 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1977 | | pagina 6