Programma woensdag 2k augustus; Leunen A2 - Hegelsom A2 19.30 u Programma donderdag 25 augustus; Leunen A1 - Quick Boys A1 19.00 u PEUTERSPEELZAAL "'t PKKENEST" Binnenkort bestaat de peuterspeelzaal 5 jaar. In verband hiermee willen we een foto-album samenstellen. Mocht in de afgelopen jaren foto's gemaakt hebben op de peuterspeelzaal dan zouden we graag daarvan van U het negatief hebben, zodat we er een foto van kunnen laten maken. Natuurlijk krijgt de negatieven weer van ons terug. Ze kunnen bezorgd worden vanaf 22 augustus op de peuterspeelzaal ('s morgens) of bij Mevr. Lauwerier, Vullingsstraat 16. Bij voorbaat al onze hartelijke dank! W.S.V. "DE BELHAMELS" Hartelijk dank aan allen die belangstelling toonden bij gelegenheid van de viering van ons 2de lustrum. Bestuur W.S.V. "de Belhamels", NIET PARKEREN! In verband met de wandeltocht van a.s. zondag zouden we de kerkgangers willen vragen hun auto's niet te parkeren op het plein bij het gemeenschapshuis. Dit op de eerste plaats vanwege de verkeersveiligheid (kinderen die ineens achter een geparkeerde auto vandaan komen) én omdat de groepen vanaf dit plein zullen starten. Dus we hopen dat iedereen er in slaagt voor één keer een ander plaatsje tevinden. Namens de wandelaars bij voorbaat dank! WANDELTOCHT 1977 Zondag a.s. is het zover. Dus U heeft nog net de tijd om in Uw buurt of vereniging een wandelgroep samen te stellen. Maar individuele wandelaars zijn natuurlijk ook welkom. Een mooie gelegenheid om Leunen en omgeving (weet) eens te verkennen. Geen jury, geen bekers, wel medailles en groepsherinneringen. Start: gemeenschapshuis 13.00 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1977 | | pagina 6