AGRARISCH JONGERENWERK VENRAY E.O. 1 c.,J, 1'. Op 14 augustus organiseert het A.J.W. met mede werking van de L.L.T.B. en de sportvereniging van Ysselsteyn een grootse manifestatie. Iedere jongen tussen de 16 en 30 jaar krijgt dan de kans om meer inzicht en informatie te verkrijgen omtrent het doel en de werkwijze van het A.J.W, Deze dag zullen er de volgende evenementen plaats vinden: - Rundveebeoordeling F.H. en H.R.I. - Trekkerbehendiging voor leden - Trekkerbehendiging voor belangstellenden. Het terrein is gelegen aan de Puttenweg in Ysselsteyn, deze weg is voor de buitenstaander beter bekend als Midden- Peelweg. De dagindeling ziet er als volgt uit: 10.30 u Opening, 10.45 u Schriftelijke rundveebeoordeling M.R.Y. 11.30 u Schriftelijke rundveebeoordeling F.H, 12.15 - 13.00 u Pauze; broodjes en frisdrank is in de stand verkrijgbaar. 13.00 u Trekkerbehendigheid - eerst voor diegene die ook aan de rundveebeoordeling meedoen, daarna voor de overige leden en geïnteresseerden. Inschrijfgeld niet-leden 3,00 opgave voor 1 aug. 14.00 u Mondeling rundveebeoordeling M.R.Y. 14.30 u Mondeling rundveebeoordeling F.H. 16.00 a Einde van alle wedstrijden. Voor alle vier de wedstrijden zijn door diverse instanties prijzen ter beschikking gesteld, die na afloop worden uitgereikt. Wij hopen, dat jong en oud deze dag reserveert en hun belangstelling toont, de entree is gratis TE KOOP: 2 Oranje kleurige poesjes van het Blankenberger ras. Blankenberg 9 Leunen Tel. 1914

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1977 | | pagina 5