W.S.V. "DE BELHAMELS" De avondvierdaagse 1977 was een evenement met ups en downs. Er was dit jaar een hoog aantal deelnemers (zondag 325°'). Nadat de wandelaars donderdag overvallen werden door zoiets als een wolkbreuk, compleet met onweer, werd de tocht voor vrijdag afgelast. Gelukkig kon er zaterdag en zondag tijdens het défilé onder stra lende weersomstandigheden gewandeld worden. Onze belhamels behaalden een 3e en 6e prijs voor de 5 km en een 3e prijs voor de 10 km groep. Gefeliciteerd met dit resultaat en dank aan de leiders en leidsters. Hartelijk dank ook aan degenen die voor vervoer gezorgd hebben en speciaal hen die ingesprongen zijn tijdens de "noodtoestand" van donderdag. W.S.V. "de belhamels" dankt de fanfare-drumband "St. Catharina" voor de feestelijke opluistering van het défilé vierdaagse Venray. Zaterdag a.s, is er club van l'f.OO u. tot 15.30 u. Kom allemaal want jullie krijgen nog 'n traktatie omdat jullie ondanks de nattigheid van donderdag de vierdaagse töt zo'n goed einde hebben gebracht. N.B. Kijk even na of de regenjasjes helemaal droog zijn. Zaterdag 18 juni sluiten wij om uur. bestellingen voor zaterdag s.v.p, véór vrijdag middag 3 uur opgeven. Fleurkens-v Gassel Veulen. PONYCLUB "ONS GENOT" Uitslagen van hot j.l. zondag gehouden concours te Overloon. Dressuur 8 en 4 tallen. Klasse M. ring 1. 6e plaats Ons Genot 1 Klasse L. ring 'f 5© plaats Ons Genot 2 ring 5 3© prijs Ons Gehot 3 ring 6 13e plaats Ons Genot b Individuele dressuur. Cat. B. LI Ring 8 2e prijs Harriet Stoks met Fury. Cat. C. LI Ring 12 1e prijs John Goumans met Sarnau Ring 1*f 5© prijs Henriette Jenneskens met Picola.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1977 | | pagina 4