L.V.B. AFP. LEUNEN De verloting van de Lourdesreis is op maandag 4 april, zodat er een dezer dagen bij U wordt aangeklopt met loten die evenals vorig jaar f, 2t—- per stuk kosten. Op de volgende data's vinden dit jaar de Limburgse-bedevaarten naar Lourdes plaats: van 16 T 2^ mei} van 9-17 sept, en van 10 tot 18 okt. Ook als U geen lid bent van de L.V.B. en U zou aan een van deze bedevaarten willen deelnemenkunt U zich opgeven, en om nadere informatie kunt II terecht bjj Mevr. Geurts tel: 2141, wel voor 1 april a.s. Dinsdag 22 maart om 7 uur studieavond in de Schouwburg te Venray. Er zijn hiervoor nog enkele kaartjes beschikbaar, meld U dan wel voor 20 maart a.s. ff.S.V. "DE BELHAMELS" A.s. zaterdag is de laatste tocht van de winterserie. Het wordt een speur- of puzzeltocht en iedereen mag meelopen, dus breng ouders, vriendjes of vriendinnetjes mee. We starten om 2 uur. Het inschrijfgeld bedraagt 0,50 voor leden en 1,— voor niet-leden. Denk ook aan het wandelboekje De leden die dit nog niet gedaan hebben worden verzocht te controleren of het Uniform nog past. Als dit niet bet geval is, zaterdag even melden» LUCHTBUKSVERENIGING "DE ROOS" LEPNEM Thuiswedstrijd: Leunen 1 1052 ringen Meerlo 3 928 ringen Uitwedstrijd Meerlo 2 1026 ringen Leunen 2 994 ringen De hoogste schutter was Fr. Kateman met 266 ringen. De eerste competitie zit erop. In een uitermate spannende wed strijd-program wist onze nog jonge vereniging zich te plaatsen: Leunen 1 op de 2e plaats Leunen 2 op de 3e plaats Voorwaar een zeer goede prestatie aangezien de eoncurantie bijzonder groot was. We zijn dan ook trots om met zo'n uitslag naar huls te komen. We willen U nader met deze mooie sport kennis laten maken, Hoe? Daar komen we later nog op terug. Het Bestuur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1977 | | pagina 6