LOTERIJ S.V. LEUNEN Ook dit jaar houdt S.V. Leunen weer haar jaarlijkse loterij. Een dezer dagen zullen de leden van S.V, Leunen weer bij U aan de deur kloppen voor het verkopen van de loten. Stel deze leden niet teleur en steun onze aktie, onze vereni ging, onze jeugd. Tevens hebt IJ kans op een van de waardevolle prijzen. De trekking zal plaats hebben op tweede Paasdag, In welke vorm en bij welke gelegenheid de trekking zal gebeuren wordt nog bekend gemaakt. L.V.B. AFD. LEUNEN Op maandag 4 april om 8 uur in het gemeenschapshuis de laatste avond van ons winterprogramma, we hopen veel van onze leden te kunnen begroeten^ daar deze avond geheel besteed wordt, om vah ieder van ideeën, sugesties en meningen te krijgen voor ons nieuwe winterprogramma. Ieder wordt gevraagd een donkere viltstift mee te brengen. Tevens is er deze avond de verloting van de Lourdesreis, die aan een van onze leden wordt aangeboden. Weduwedag. De dag voor alleenstaande vrouwen is dit jaar op dinsdag 19 april in het gemeenschapshuis "De Staay" Herenstr. 68 te Blerick. De opening is om 10.15 uur door de gewestelijke Voorzitster Mevr, P. Tegels-Frederix, waarna het woord is aan de Heer G.J.Sv van Vlijmen commissaris van politie te Roermond met als thema: "Wanneer doe je het goed?" Ook is er gelegen heid tot het stellen van vragen schriftelijk of mondeling n.a.v. deze inleiding. Na de middag culturele aktiviteiten door leden van de L.V.B. afd. Beegden en Stamproy. 16.00 uur sluiting. De onkosten voor spreker, zaalhuur en lunch in de middagpauze zijn 15,— per persoon, opgave en te betalen voor 5 april a.s. bij Mevr. Geurts, tel: 21^1. W.S.V. "DE BELHAMELS" Zondag 3 april is de eerste wandeltocht van het nieuwe sei zoen. Alle leden worden om 11.^5 uur bij het gemeenschapshuis verwacht. Vanwege de weersomstandigheden nog niet in uniform, eventueel wel gekleed in blauwe lange broek. Meenemen: wandelboekje, regenjasje, boterhammen Imet naam) en 50 ct. Startplaats: Café "Anstelbron", Burg.Ottenhoffstr. 35 Groesbeek. ,N.B. Denkt U aan de zomertijd??

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1977 | | pagina 7