REHABILITATIE VOORZITTER DOBPSBAAD LEUNEN De dorpsraad te Leunen welke bestaat uit een dagelijks en een algeneen bestuur heeft in het afgelopen weekend in een besloten vergadering de moeilijkheden rond het heengaan van de voorzitter (welke ter vergadering aanwezig was) en de heer H Baltussen als dgl. bestuurslid uitvoerig besproken. Op deze vergadering kwam duidelijk naar voren dat dhr. Willensen steeds net grote inzet de belangen van Leunen heeft behartigd en dat de tegen hen ingebrachte beschuldigingen door *n gedeelte van het dgl. bestuur volkomen onjuist zijn. De dorpsraad kwam tot de volgende conclusie: 1. Het algeneen bestuur is ervan overtuigd dat de voorzitter goed functioneerde en de vergaderingen goed werden geleid. 2. Het dgl. bestuur biedt bij deze een openbaar excuus aan voor de foutieve beoordeling, alsmede de.foutieve procedure tegen dhr. Willensen die hebben geleid tot ontslagname als voorzitter. Een en ander was ook de aanleiding tot het vertrek van dhr. Baltussen. 3. Het algeneen bestuur heeft dhr. Willensen steeds als positief ervaren en veroordeelt dan ook de werkwijze van het dgl. bestuur t.a.v, de onregelementair uitgeschreven vergadering. Pogingen van het dgl. bestuur on deze zaak met de voorzitter uit te praten mislukte doordat deze geen gezonde basis neer aanwezig achtte on verder te gaan. Alle leden van het bestuur betreuren de hele gang van zaken en het heengaan van de voorzitter. Men was na jarenlange voor bereiding zover dat de dorpsraad in Leunen een steeds meer gewaardeerde instelling werd. Het algeneen bestuur heeft begrip voor het heengaan van de voorzitter en bedankt hen bij deze voor het vele werk wat hij in het afgelopen jaar heeft verricht. PEPTERSPEELZAAL '"T PKEENEST" Op april a.s. is er in de peuterspeelzaal een ouderbijeenkonst. Het thema van deze avond zal zijn ''agressie". Aanvang 20.00 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1977 | | pagina 4