HUWELIJKSAFKMartin We ijs - Diny v Tongerlo (Heeze) Paul v Vegchel - Dorin Jenniskens (Well) KERKMEESTERTot opvolger van het zo tragisch om het leven gekomen kerkbestuurslid Dhr Teng Manders heeft de Bisschop van Roermond met ingang van heden benoemd Dhr Jan Koch Catharinastraat 5. VASTENOFFERDenk aan het Vastenoffer voor de mensen in onderontwikkelde gebieden! DAMESKOORZaterdag 12 maart zingen we in de mis van 7 uur. Dinsdag 15 maart om 8 uur repetitie. PAROCHIEVERGADERIHG Deze werd gehouden op maandag 28 febr. j.l. Aanwezig waren 60 parochianen. ïn zijn openingswoord herdacht Pastoor J Haenen het kerkbe stuur slid Teng Manders welke op 17 december 1976 is overleden. Overleg met de Parochieraad over een nieuw kerkbestuurslid heeft reeds plaats gehad, üit een voordracht door het Kerkbe stuur zal de Bisschop van Roermond een nieuw bestuurslid benoemen. Pastoor wijst op de gezinsbijdrage welke een harde kern is in de inkomsten van de kerk. Dank. aan allen die de diensten in de kerk mee helpen verzorgen speciaal dirigent, organisten en de leden van de koren» Genoemd werden verschillende punten, welke sinds de vorige parochievergadering verwezenlijkt zijn. Bijzondere aanwinsten voor de kerk zijn de beelden en het tabernakel welke verkre gen zijn van de Zusters Ursulinen en het kruisbeeld welk door een van de parochianen werd geschonken. Binnenkort komen aan de orde: Tegel» op de paden tussen de graven op het kerkhof. De tarieven van de kerkdiensten. Voegwerk aan het oude gedeelte van de kerk. Herplaatsing van de 100 jaar oude preekstoel in de kerk. Het financieel overzicht werd toegelicht door administrateur W Kusters. Dankzij een stijgende gezinsbijdrage, een nabetaling van eerder aan de gemeente verkochtte grond en ondanks de stij gende onkosten en de reserveringen voor groot onderhoud, kon het jaar met een klein batig saldo worden afgesloten. Uit vragen van de aanwezigen bleek de betrokkenheid van de pa rochianen met het kerkgebeuren. Enkele verduidelijkingen van het financieel verslag werden door de administrateur gegeven.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1977 | | pagina 3