Bovendien ontvangt elke deelnemer op 30 jan. een registratie- kaart, waarop zijn deelname aan deze en de volgende aktiviteiten wordt aangetekend. Iedereen die aan a,lle drie de aktiviteiten heeft deelgenomen, ontvangt dan ook nog een mooie KNAÜ flesopener als extra herinnering. Dus -.jong en oud, doe mee aan deze voor Venray unieke sportieve aktiviteit. Nadere inlichtingen: St. Catharinastraat 13 Leunen tel: 0*t780-3223 VASTENAVOND 1977 De eerste aanmeldingen voor de optocht van 20 febr. zijn binnen. Voor diegenen die raee willen doen wordt het stilaan tijd om een begin te maken. Als er mensen aan het Veulen zijn die mee willen doen aan de optocht in- Leunen zijn ze welkom. We zijn benieuwd of er een groep of wagen is die de tweedeling van Limburg door Pappa Gaay op de korrel neemt. Let wel op de veiligheid van de opbouw van de wagen of datgene wat een groep mee voert, want een ongeluk zit in een klein hoekje, en dat kan er beter niet uitkomen, maar daar moeten we wel zelf op letten. Daarom ook weet je wetje kon je pretje, en laat de alcohol uit de optocht. Voor wie zich wil opgeven zouden we graag de titel waaronder men meedoet met hoeveel personen men mee doet, of men meedoet met groep of wagen en of men meegaat naar de optocht in Venray, Tenslotte het volgende: Het is met voorgaande optochten wel eens voorgekomen dat de titel waaronder men meedoet aan de optocht verandert, laat men die verandering opgeven dat is beter voor de jury. Men kan zich voor deelname opgeven bij: J. van Meyel, van Berlostraat 5* telef: 1693# O.J.C. PUREE A.s. vrijdag 28 januari is er een filmavond aanvang 20.00 uur. Het volleybal toernooi mag wel geslaagd genoemd worden. De heren behaalden de vierde plaats en de dames deden het wel iets beter, ze werden tweede DAMESKOOR LEUNEN Zaterdag 29 jan. zijn we vrij van zingen. Dinsdag 1 febr. om 8 uur repetitie.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1977 | | pagina 6