PONYCLUB "ONS GENOT" Bondsconcours zeer goed geslaagd Bijzonder druk was het afgelopen zondag op de Molenhof, waar de gewestelijke kampioenschappen voor pony's werden verreden. Een zeer tevreden bestuur dankt alle medewerksters en mede werkers leden en o'uders voor het vele werk wat is verzet om deze dag goed te doen slagen. Een bijzonder woord van dank verdient de familie Goumans, voor de genoten gastvrijheid, voor het beschikbaar stellen van de terreinen. Eveneens een woord vein dank aan P. Loenen waarvan we ook een weiland als parkeerruimte mochten gebruiken. Ook de talrijke sekretaressen welke goed hebben geholpen in de diverse ringen, de makers van het programmaboekje, de adverteerders schenkers van bekers en alle andere begunstigers eveneens hartelijk dank. Ook de H-eer Burgemeester van Venray dank voor het openings woord. Voor onze vereniging noteerden we de volgende uitslagen: Dressuur achttallen KI. Middel Ons Genot 1 3e prijs KI. Licht Ons Genot 2 8e plaats Springen: KI. B. Zwaar. Reserve kampioen: Annemie Takken met Fury Individuele dressuur. Cat. B. Middel: Ring 8: Annemie Takken met Fury 6e plaats Cat. C. Middel: Ring 9: Marly Weijs met Madel wie Dii 7e plaats Cat. D. Middel: Ring 10: Diny Weijs met Girang 12e plaats Cat. C. L2: Ring 14: Gerrit Reintjes met Radja 14e plaats 15: Ans Weijs- met Franco 9e plaats- Cat D. L2: Ring 18: Wilma van Dijck met Smokey 8e plaats Bij het nummer bestgaande rijpony behaalde Harry Goumans met Muscatel de 5e plaats. Voor orde en netheid op de zadelplaats behaalde onze vereniging de 3e prijs.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 5