WEEKAGENDA GEMEENSCHAPSHUIS Maandag 16/8: Dinsdag 17/8: Woensdag 18/8: Zaterdag 21/8: Op zaterdag 21 augustus start het Gemeenschapshuis haar nieuwe seizoen met een "Beierse avond". De dansmuziek voor deze avond zal worden verzorgd door "Die Frohliche Rübensammler". Wij hopen veel dans- en drinklustigen te mogeft begroeten. Tot ziens bij Leen en Jan. 20.00 verg. Jeugdcom. 20.00 Rep. Fanfare 1^.00 Kindergym 19.15 Sporten K.M.G. 20.15 Sporten Dames 20.30 Beierse avond JEUGDCOMMISSIE LEUNEN A.s. maandag 16-8-1976 hoüden we weer een vergadering met al onze leden. Aanvang: 8 uur, in het kleine zaaltje van het gemeenschapshuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening 2. Notulen vorige vergadering 3. Ingekomen stukken en mededelingen 4. Reglementswijziging 5. Aktiviteiten jeugd van 12-'to jaax- 6. Verslag Stuurgroep Jeugdhuis en Dorpsraad 7Rondvraag 8. Sluiting RUUPBRLEZER!1iI De vakantie loopt ten einde, en ons nationaal concours is defi nitief ten einde. In zijn geheel is het concours uitstekend verlopen. Niet alleen de deelname maar ook het aantal belangstel lenden was groot. Ondanks het soms regenachtige weer hebben vele bezoekers uit Leunen en Veulen de moeite genomen om eens naar dit sportievegebeuren te komen kijken. Dit stellen wij dan ook zeer op.prijs. Maar niet alleen het nationale concours ook onze receptie is een succes geweest, met als hoogtepunt de onder scheiding van onze jubilarissen. Ook de geldelijke steun en de gretige afname van de stickers was geweldig. Dan moeten we natuur lijk niet de stille werkers en werksters vergeten. Wij willen dan ook iedereen langs deze weg hartelijk bedanken voor hun medewerking en belangstelling. Bestmr st_ j01.la-

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 3