Ee karavaan zal bestaan uit een 200-tal kinderen, een 25-tal ploegleiders politiebegeleiding, rondeleiding, jurywagen, wagen voor de puntentelling, materiaalwagen, bezemwagen en volgwagens en niet te vergeten de Rode Kruis of E.H.B.O.- begeleiding. Pit .kleurrijk spektakel .zal vergezeld worden door een geluidswagen, terwijl de totale lengte van de kara vaan ruim een kilometer zal bedragen. De organisatie hoopt dat niet alleen de deelnemers zullen genieten, maar ook de vele toeschouwers langs de weg of bij de wedstrijden. De af te leggen route is als volgt: (Willen de mensen die aan een wedstryd-parcours wonen ervoor zorgen dat hun auto of iets dergelijks, niet in de weg staat?) 20 juli: 11.00 vertrek in Mook. Groesbeek, Breedeweg, Milsbeek Ottersum, Maria Roepaan, hier is een behendig- heidsrit gepland. Siebengewald, Afferden en ten slotte Nieuwe-Bergen. 21 'juli: 11.00 vertrek in Nieuw-Bergen (Mavo). Bergen, Ayen, Well, Blitterswijck, Meerlo, hier is een tijdrit gepland. Oirlo, Castenray en de finish te Horst (gemeentehuis.) 22 juli: 11.00 vertrek in Horst, Melderslo, Tienray, Swolgen, Broekhuizenvorst, Broekhuizen, Lottum, Grubben- vorst, hier is een ploegentijdrit gepland. Hegelsom, Sevenum (finish bij de school). 23 juli: 11.00 vertrek Sevenum. Kronenberg, Evertsoord, Helena- veen, Griendsveen, America, Meterik, in de Schadijkse bossen is een cycle-cross gepland. Veulen, Ysselsteyn. 2k juli: 11.00 Individuele tijdrit in Ysselsteyn. vertrek Ysselsteyn, Heide, Weverslo, Merselo, Venray en tenslotte de algehele finish bij het Jeugdhuis te Leunen, (Voor een specificatie van de route leze men het Dagblad voor Noord-Limburg van een der komende dagen.)

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 5