TEKENWEDSTRIJD RABOBANK Onder het motto "Fiets veilig" en in nauwe samenwerking met Veilig Verkeer Nederland organiseerde de Rabobank een grote tekenwedstrijd voor de jeugd van 6 t/m 12 jaar. De wedstrijd die in april werd gehouden heeft ook in Leunen geresulteerd in een stroom van inzendingen. Een onafhanke lijke jury, bestaande uit vertegenwoordigers van de Gemeente politie en Fotostudio "Gerard Kruysen" te Venray en bijgestaan door de hoofden van de scholen Van Leunen en Veulen, heeft er de nodige uren werk aan gehad. Een keur van inzendingen van prijswinnaars wacht op belang stelling voor de tentoonstelling van de tekeningen in de hal van de Rabobank te Leunen van 2 tot 11 juni a.s. Dit de veelheid van inzendingen is uiteindelijk Pieter Emonts als hoofdprijswinnaar uit de bus gekomen. Een glanzende nieuwe fiets heeft de gelukkige winnaar op 1 juni uit handen van directeur H, Reintjes, in ontvangst mogen nemen. De jeugd heeft veel plezier gehad aan dit evenement. De Rabo bank hoopt er in ieder geval mee bereikt te hebben dat de jeugd weer beter is gaan inzien dat fietsen in het verkeer een ernstige zaak is waarbij een goede fiets, zonder gebreken, een eerste vereiste is. Fiets Veilig is een devies dat veel ongemak kan voorkomen. WEEKAGENDA GEMEENSCHAPSHUIS Dinsdag 8-6: 14.00 Bejaarden handwerken; 19.30 Verg. bestuur 20.00 Rep fanfare Gemeensch. huis Woensdag 9-6; 14,00 Kindergym 15.00 Juniorengym 19.15 Sporten K.M.G. 20.15 Sporten Dames Tijdens de kermisdagen spelen voor D, Zaterdags orkest "Exellent" Zondags en 's-maandags "The Formation Band" Dinsdag orkest "ria and the Diamonds" Zondag en maandag matinee van 11 uur tot 14.00 uur. TE KOOP: Sla en komkommers a 25 cent. Perkplanten en tomaten, Litjens, Lorbaan 12a, tel: 4181

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 7