K. P. J. L E N E N Op 26 juni sluit de K.P.J, het toch wel succesvolle jaar, met een Country en Western-avond. We hebben ook country muziek nodig, dus als jullie thuis platen hiervan hebben, laat het dan even weten aan: M. Smits, Albionstr. 44 tel: 1728, zodat deze dan op casette alles kan opnemen. Verder ook nog graag jongens die ons willen helpen met verlichting en aanleggen etc. en iemand die misschien nog een leuk ideetje heeft, heel graag laten weten bij: M Smits of A Jenniskens, Mr. de Haanstr. 6 tel: 1917. Bij voorbaat onze dank en tot 26 juni in de Blokhut. Zondag 30 "ei is de kringsportdag op het sportveld "de Vlies" in Ysselsteyn. Het begint om 9.30 uur en je bent van dan af hartelijk welkom. Leunen doet ook mee dus kom even om ons aan te moedigen. W.S.V. DE BELHAMELS Zaterdag a.s. is er club van 14.00 - 15.30 uur. Iedereen is natuurlijk weer van de partij. Donderdag 10 juni a.s. begint de Vierdaagse voor de Jeugd in Venray. In verband met de voorinschrij ving verzoeken we de ouders om zo snel mogelijk te laten weten als hun kind niet kan meedoen. Nadere berichten over de Vierdaagse volgen nog. PAPIER OPHALEN IN KOM LEUNEN Maandag 31 mei a.s. is er weer papier ophalen t.b.v, de Belhamels Wilt U *t papier niet voor 17.00 uur buiten zetten, anders neemt de vuilniswagen 't misschien mee. Dank voor üw medewerking. TE KOOP Augurkenplanten Levo met grote kluit. Knolselderijplanten met kluit tuindersseleotie. s.v.p. doos of kist meebrengen. Spitskool, - Bloemkool - Wittekool - Rodekool - Savoyekool - Spruitkool - Boerenkool - Koolrabiplanten. Verheyen 's Zaadhandel Horsterweg 8 Leunen-Venray tel 04780-1550

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 8