DORPSRAAD LEUNEN Sekretariaat Weth. Reintjesstraat 31. tel 5329. Zoals U allen weet is onlangs de dorpsraad aangevuld met personen die middels verkiezingen rechtstreeks door de bewoners gekozen zijn. Een van de taken van de dorpsraad is, het bijdragen tot verwezelijking van ideeën en wensen van de bevolking die onze gemeenschap ten goede komen. In de afgelopen jaren is 'n gedeelte van een aantal naar vo ren gebrachte zaken tot verwezelijking gekomen, zoals speel veldjes, huisvesting jeugdsoos, peuterspeelzaal. Over een aantal zaken is met de Gemeente nog steeds geen overeenstemming bereikt, zoals voetgangersoversteekplaats Albionstraat, speelstraten in de woonkern, winkelvoor zieningen. Deze zaken hebben de volle aandacht. Mogelijk is het niet allen bekend dat de dorpsraad 1x per jaar bij de gemeente een lijst instuurt met voorgenomen aktiviteiten en plannen. Hiervoor hebben wij uiteraard Uw aller medewerking nodig. Hebt 0 ideeën wensen of klachten, maak deze bij ons bekend. Op 12 april a.s. is er 'n vergadering van de dorpsraad in het Gemeenschapshuis, waarop ook de aktiviteitenlijst besproken zal worden. Wij rekenen op vertegenwoordiging uit de gehele bevolking, dus niet alleen uit de kern, maar ook er buiten. Allen van harte welkom. O.J.C."PUREE" Afgelopen zondag heeft het dameselftal van "Puree" met 2-0 gezegevierd tegen het dameselftal van "Jum" (Merselo), A.s. zaterdag is er om 7 uur stichtingsbestuursvergadering in "Puree". Zoals je weet is ook deze vergadering openbaar. Ook op zaterdag is er om 2.30 u. een damesvolleybalwedstrijd Puree-Jum in het vormingscentrum. A.s. zondag is er een onderlinge tafelvoetbalwedstrijd in de soos. Degenen die zich hiervoor opgegeven hebben worden om 2 uur in de soös verwacht.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 6