Ruiterclub 20,= Ponyclub 15j Vakvereniging 10,= De gevraagde bijdrage is op vrijwillige basis, zodat elke vereni ging het bedrag eventueel naar boven kan aanpassen. Eveneens kunnen verenigingen welke niet genoemd zijn een vrij willige bijdrage leveren. Voor deze bijdragen worden geen reke ningen uitgeschreven. De penningmeesters van de verenigingen wor den beleefd verzocht de bijdrage van hun vereniging over te maken op rek noï 12 81 03 086 bij de Rabobank te Leunen t.n.v. "De Ruuper". Desgevraagd zal een kwitantie worden afgegeven. De verenigingen zullen ieder jaar met de stand van zaken op de hoogte worden gebracht. Tenslotte werd de hoop uitgesproken dat door de besproken "maatregelen" De Ruuper iets zal kunnen reserveren voor de apparatuur, de kasmiddelen toereikend zullen zijn om aan de lopende verplichtingen te kunnen voldoen, en dat "De Ruuper" een belangrijke en positieve bijdrage in het gemeenschapsleven van onze beide dorpen mag blijven leveren. WEEKAGENDA GEMEENSCHAPSHUIS Dinsdag 6-k: Woensdag 7-ks Donderdag 8-4; Vrijdag 9-k: Fancy Fair Fancy Fair 17.30 Typcursus 14.00 Handwerken bejaarden 20,00 Rep fanfare l't.OO Kindergym 19.15 Sporten K.M.G. 20,15 Sporten Dames 20.00 Kienavond L..V.B. verg. Korbalclub STICHTING GEMEENSCHAPSHUIS LEUNEN Het dagelijks bestuur van het gemeenschapshuis vergadert een maal per maand (voor de juiste datum en tijd, zie weekagenda). Verenigingen en alle overige personen en groepen die iets met dit bestuur willen bespreken, kunnen dit tijdens de maande lijkse vergadering doen. Voor een afspraak gelieve U op tijd contact op te nemen met de secretaris: Dhr. J.Kusters, Trijnesstraat 1 Leunen,

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 9