"DE RUUPER" Op de vergadering over "De Ruuper" waren bijna alle verenigingen van Leunen en Veulen vertegenwoordigd. Redakteur J. Jenniskens gaf een overzicht over het ontstaan en het reilen en zeilen van het Leunse en Veulense mededelingenblad. Over de opzet en de uitvoering was men over het algemeen tevreden. Uit de reaktie's bleek duidelijk dat oen in de twee dorpsgemeen schappen "De Ruuper" als een onmisbaar blad is gaan beschouwen. Uitbreiding van de redaktie en/of administratie achtte men voorals nog niet noodzakelijk. Administrateur J. Reintjes benaderde de financieële kant. Uit een overzicht van 1975 bleek dat de inkomsten, de uitgaven precies hadden gedekt. Geen rekening is echter gehouden met de afschrijving van de appa ratuur welke nog eigendom van het Gemeenschapshuis is. Met kosten stijging van o.a. papier zal men in de komende tijd ook rekening dienen te houden. Ook de tegemoetkoming voor maken en bezorgen dient te worden aangepast. Uit een en ander volgt dat de financieële mid delen in het lopende jaar ontoereikend zullen zijn om de onkosten te dekken. Om de inkomsten te verhogen zal voor het lopende jaar het abonne mentsgeld van ƒ5,per gezin gebracht worden op ƒ7,50. Verder zal van de verenigingen welke regelmatig in "De Ruuper" publiceren een bijdrage worden gevraagd op vrijwillige basis. Met als uit gangspunt het aantal gebruikte em's per vereniging in 1975 is een schema opgesteld waaruit elke vereniging kan lezen op welke hoogte men hun bijdrage voor 1976 ongeveer had gedacht. Leunen. Veulen: L.V.B. ko, School 30,= K.P.J. 20,= Carnaval 10,= W.S.V. "De Belhamels" 20,= Dorpsraad 10,= S.V. Leunen 50,= Biljartclub "Carambole" 10,= Korfbalclub "Oranje-Wit" 20,= L.V.B. 15,= Carnaval 25,= K.P.J. 10,= Jeugdsoos "Puree" ^0,= Veteranen 10,= Bejaardenvereniging 25,= Handboogschutterij 10,= Biljartclub Leunen '67 15,= Dorpsraad 20,= Fanfare 25,= Basisschool 15,=

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 8