DORPSRAAD VEULEN Op donderdag 1 april zal in zaal "Gelderkoel" te Heide om 8 uur voor de bewoners van Heide en Veulen een avond worden gehouden over het streekplan en de kleine dorpen. De film van René Poels wordt gedraaid en de Wethouders Loonen en v. Oers zullen toelichting geven en eventuele vragen beant woorden. Wij rekenen op een goede opkomst. 1. JEUGDCLUB VEULEN De sportkommissie wil in april starten met diverse sportaktivi- teiten in en om "de Hoefslag". Dit betreft zowel trainingen als wedstrijden voor de diverse jeugdgroepen. Om een overzicht te krijgen van de belangstelling, en om een programma te maken van de tijden, is het wenselijk dat diegenen die aan bepaalde sporten willen meedoen, zich opgeven. Sr zullen dan groepen gevormd worden van jongens van 8-14 jaar, meisjes van 14 tot 18 jaar en jongens van 14 - 18 jaar. Zoals weet zijn de meisjes van 8-14 jaar reeds aktief. Ook worden enkele toezichthouders of leiders gevraagd om deze aktiviteiten te helpen begeleiden. Er zijn diverse sport-mogelijkheden voor buiten als binnen, zoals tafeltennis, sjoelen, biljarten, denkspelen, knutselen, voetbal, handbal, volley, gymnastiek enz. Opgave zowel voor jeugd als leiders kan geschieden door onder staande strook af te geven hij Dhr. Sonnemans Brugpas, H Reintjes of juffrouw Direks. Naam: Leeftijd:J/M Straat: Welke sporten?. Wil leiding geven J® Neen Voor welke groep Handtekening Inleveren voor 25 maart 1976. Waneer niet voldoende strookjes hebt, maak er dan zelf een zoals boven aangegeven.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 8