GEDOOPT: Verkoeijen John HUWELIJKSAFKi Ad Antheunisse (Middelburg) - Ilse Lucassen PAROCHIEVERGADERINGOp donderdagavond is om 8 uur parochie vergadering in het gemeenschapshuis, wordt daar een over zicht gegeven over het jaar 1975» een financieel overzicht wordt iedere bezoeker ter hand gesteld. Ook kunt U natuurlijk met plannen, ideeën, voorstellen enz. komen. Iedereen is hartelijk welkom! STILLE OMGANG 1976 In de nacht van 20 op 21 maart wordt dit jaar de stille omgang naar Amsterdam gehouden. De deelnemers uit Noord-Limburg wor den met autobussen in hun woonplaats afgehaald en teruggebracht. Rustpauze op de heen en terugweg Restaurant Brabanthallen Den Bosch. Begonnen wordt met een kort lof te Venray of Gennep om 22.30 uur op 20 maart. Intentie: "Door de eucharistie ware eenheid in Christelijke liefde" Mgr. Bluyssen zei hierover onder meer: Misschien hebben de rationele discussies van de laatste jaren ons wat minder gevoelig gemaakt voor de unieke gave die ons met de eucharistie gegeven is. Wij zullen het met ons verstand nooit kunnen analyseren zo, dat het allemaal sluit en past in een klaar en helder patroon. Het overtreft verre de mogelijkheden van ons begrijpen en is alleen in geloof te vatten. In alle kerkportalen hangt een affice met alle informatie, Buskosten blijven 1^,50 Vertrek autobus om 22.10 uur. Halte: Veulen W.S.V. DE BELHAMELS Zaterdag 6 maart a.s. is er weer club van 1^.00 u tot 15.30 u. Iedereen die afgelopen zondag aan de optocht heeft meegedaan kan zaterdag een herinnering komen halen in het clublokaal. Dankzij de grote inzet van bestuursleden, leiders en leidsters bij de voorbereidingen en dankzij de kinderen die meeliepen, vielen we afgelopen zondag bij de carnavalsoptocht dik in de prijzen; de 5e prijs voor "Ozzen trein" en de 1e prijs voor de scheurkalender van *t schrikkeljaar. Alle medewerkers hartelijk dank voor jullie inzet.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 3