KONVOKATIE" Beste Sportvriend (in), Op zondag 8 febr. 1976 organiseert M.A.C. Rooy in samenwerking met de Drum- en Showband een auto-oriëntatierit, waarvan de opbrengst ten bate komt van de Drum- en Showband Venray. Aard van de rit: Oriëntatie op basis van routebeschrijving. De rit gaat uitsluitend over goed berijdbare wegen. De A-klasse moet 50 km. afleggen met een gemiddelde snel heid van 24 km/u, terwijl voor de B-klasse een rit uitgezet is van 40 km. met een gemiddelde snelheid van 20 km/u, welke erg eenvoudig te rijden is. reglement: Zowel A als B-klasse rijden volgens een eigen reglement, dat bij inschrijving verstrekt wordt. Uitzetters: De Heren J. van Gerven en Fr. Janssen. Controleur: De Heer H. van Lieshout Inschrijven en start: Inschrijven en starten is mogelijk vanaf 13.00 uur tot 14.15. Het inschrijfburo is in Café "Halfweg" Stationsweg 14-7, Venray. Het inschrijfgeld bedraagt ƒ11,- per equipe. Klasse indeling: A-klasse voor deelnemers van buiten de Gemeente Venray, en voor degenen die gezien hun ervaring in deze klasse thuis horen. B-klasse voor inwoners van de Gemeente Venray en leden van D.S.V. Prijzen: Zowel voor de A- als de B-klasse is er een goed gevulde prijzentafel, met een keur van luxe- en gebruiksartikelen. Tevens twee prachtige wisselbekers, voor elke klasse één. Zoals U ziet is het zeker de moeite waard om deze zondag middag vrij te houden voor het rijden van deze rit, en wij hopen dan ook U aan de start te mogen begroeten.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 9