U kent nu de kandidaten. U zult daaruit een keuze moeten maken. Dat U dit met overleg doet, is zeer belangrijk, omdat zij in staat moeten zijn ons aller belangen op een juiste manier te behartigen. STUURGROEP JEUGDWERKLOOSHEID (STUW) Enige maanden geleden is er door een aantal mensen van plaatse lijke en regionale welzijnsinstellingen een stuurgroep gevormd, die zich ging toeleggen op de jeugdwerkloosheid. Dit heeft tot gevolg gehad dat in november vorig jaar het STUW- buro ontstaan is. Dit buro heeft als doel: - Het organiseren van aktiviteiten overdag waar jongere werklozen hun overvloedige vrije tijd kunnen doorbrengen, zoals ze dat zelf graag willen, en zonder dat dit meteen veel geld kost. - Het opzetten van bouwprojekten zoals het bouwen of verbouwen van gemeenschapshuizen, jongerensocieteiten of andere verenigingsgebouwen door jongere werklozen. - Het geven van informatie over mogelijkheden voor jongere werklozen, over allerlei instanties waar je mee te maken kunt krijgen, kortom over alles wat met jeugdwerkloosheid te maken heeft. Om dit allemaal zo doeltreffend mogelijk te laten verlopen zijn er drie vaste medewerkers aan dit buro verbonden. De bedoeling van dit stukje is ons enigzins voor te stellen. In de toekomst zult U regelmatig geïnformeerd worden over mogelijkheden en aktiviteiten van STUW. Voor verdere informatie kunt U terecht bij: Stuurgroep Jeugdwerkloosheid p/a Bergweg 4 Venray. tel: 0^780-3676 (via Regionaal Jeugdcentrum) TE KOOP: 1 paar Noorse.jongensschaatsen maat 38, als nieuw. G. Janssen Lorbaan 2a, Veulen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 8