DORPSRAAD LEUNEN U weet dat het Dagelijks Bestuur van de dorpsraad aangevuld gaat worden. In de vergadering, waarin de wijze van verkie zen besproken werd, werd n.l. besloten dat de voorzitster, Mevr. Claessens en de secretaresse Mevr. v.d. Meer zich nu niet verkiesbaar zouden stellen, omdat zij de nieuwe bestuurs leden in moeten werken» Ook het door de jeugdcommissie geko zen bestuurslid, Mevr. van Bavel blijft aan, omdat haar zittingsperiode nog niet om is. Als kandidaten voor de open plaatsen hebben zich 6 personen aangemeld, waarvan zich 1 bij nader inzien teruggetrokken heeft. Bij deze stellen wij U de kandidaten voors - Dhr. L. Lauwerier 29 jaar, bouwkundige, adres: Vullingsstraat 16 HQ is geboren in Nijmegen en woont sinds juni 74 in Leunen. Hij voelt zich erg bij het wel en wee van ons dorp betrokken. Zijn belangstelling gaat daardoor vooral uit naar het buurt werk, dat sinds kort steun verleent aan aktiviteiten binnen het dorp. - Dhr. G. We ijs 37 jaar, werkzaam in de agrarische sektor, adres: Steegse Peelweg 16. De Heer We ijs is een geboren Leunenaar en heeft zich kandidaat gesteld, omdat hij het erg belangrijk vindt dat in het dagelijks bestuur ook de oorspronkelijke bewoners, dus het oude dorp vertegenwoordigd is. - Dhr. H. Baltussen 58 jaar, hoofd inkoop van de Maasvallei, adres: Leunseweg 55 Hij is afkomstig uit Brabant, maar woont al sinds 34 ïa Leunen. Zijn belangstelling gaat vooral uit naar sportzaken. Hij wil zich via het dorpsraadwerk daadwerkelijk voor de gemeenschap inzetten. - Dhr. T. Willemsen 47 jaar, administrateur, adres: Boodenstraat 3 Hij is geboren te Sevenum en woont sinds 64 in Leunen. Ook hij heeft belangstelling voor diverse sportaktiviteiten en is geïnteresseerd in politiek in het algemeen. Het goed funktioneren van de dorpsraad vindt hij een belangrijke zaak. - Mej. G. Claessens 58 jaar, geen beroep, adres: Gussenstraat 46 Ook zij is in Leunen geboren. Haar belangstelling ligt op het gebied van het jeugdwerk.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 7