W.S.V. "DE BELHAMELS" Zaterdag is er clubmiddag van "\k.00 u. tot 15.30 u. in de nieuwe speelruimte in de oude school» Ook de nieuwe leden zijn van harte welkom. De ouders van onze leden kunnen a»s» maandag 9 febr, natuurlijk ook komen kienen. K. P. J. LEUNEN Carnaval! dat zal niet zomaar aan ons voorbij gaan omdat we 's-middags om 3 uur al beginnen. We verwachten jullie dan allemaal met carnavalskleren aan op het voetbalveld de jongens zowel de meisjes. We verdelen ons in 2 groepen en met de nodige lol gaan we tegen elkaar voetballen» wel op gymschoenen anders gaat het te hard. Na de wedstrijd gaan we nog even gezellig napraten bij een pilsje. 's-Avonds verwachten we jullie weer in zaal Martens waar het vervolg van de carnaval is. Om 8 uur is de zaal al open en natuurlijk hoe gekker gekleed hoe plezieriger de avond. Zoals je wist ging de kringcroos afgelopen week niet door vanwege de sneeuw die de route spiegelglad maakte. Daarom werd het een weekje opgeschoven en wel naar 8 febr. natuurlijk weer om 9.-30 bij Martens bij elkaar komen. VASTENAVOND 1976 Over goed 3 weken is het weer zover dat er ook in Leunen weer een vastenavond optocht door 't dorp zal trekken. Er is al heel wat werk verzet en er moet nog meet verzet worden. De eerste aanmeldingen voor de optocht zijn binnen en we zijn benieuwd wanneer de volgende opgaven komen. Zoals al eerder gemeld kunt U zich het beste opgeven tussen 17.00 uur en 19.00 uur 's-avonds bij J.v.Meyel, van Berlostraat 5i Leunen, dan heb je een goede kans om mezelf thuis te treffen. Dit is n.l. gemakkelijk in verband met diverse vragen, die in verband met die deelname opkomen, b.v. groep of wagen, met hoeveel deelnemers doet men mee, gaat U naar Venray enz. Nog even voor alle duidelijkheid het volgende: voor de wagens wordt aan de chauffeur of trekkerchauffeur de wettelijke leeftijdsgrens aangehouden en tot slot geen alcohol in de optocht want: Weet je wetje en ken je pretje, en we hopen dat iedereen dat veel zal hebben.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 4