W.S.V. DB BELHAMELS A.s. zaterdag is er club van half twee tot 3 uur. O.J.C. (Open Jeugd Centrum) "PUREE" LEUNEN Enkele van ons zijn momenteel bezig met de organisatie van 'n dropping. Deze is vastgesteld op vrijdag 16 jan. a.s. Vertrek vanuit Leunen (centrum) om 19.00 u. precies. Deelnemers die nen om 18.45 u. aamwezig te zijn met schrijfmateriaal en zaklamp. Voor deelname hebben zich reeds 60 personen opgegeven. Verdere opgave is nog mogelijk t/m zondag 11 jan. door betaling van ƒ2,- p.p. bij Bert Voesten of Gerrit Koenen. We maken er een nette dropping van, welke voor niemand moeilijk zal zijn. Natuurlijk wel de nodige vragen en opdrachten vervullen. Door alle re gels op te volgen zoals deze gesteld zijn in de uit te reiken opdracht, is het voor iedere deelnemende groep mogelijk om, van start tot finisch na 2 uur de erwtensoep te ruiken. Tijdens de nuttiging van dë snert en gezellig samenzijn zal een gevormde jury uitmaken welke van de deelnemende groepen de eerste 5 zijn en dus de meeste punten behaald hefaben. Daarna prijsuitreiking. De terugtocht is zo geregeld dat we allen om 24.00 u. weer in Leunen zijn. Mocht het-weer op die avond ongunstig zijn voor te droppen, dan wordt er toch vertrokken vanuit Leunen naar de plaats van eindbestemming en brengen we aldaar de avond gezellig door. In de hoop dat de weergoden ons wel gunstig gestemd zijn, is het nodig dat men de 4of 5 personen van de te vormen groep, schriftelijk doorgeeft aan een van b.gnd. personen Wij wensen jullie bq voorbaat een nette, gezonde en heerlijke ontspanning toe. De organisatoren. Zondag 10 jan: Bar vergadering om 14.00 in de soos. Maandag 11 jan: Aktiviteiten vergadering om 19.00 u. in de soos Zondag 4 jan: voetballen JUM (Merselo) -Leunen 10-0 Het kuit elftal was weer actief. Ze waren niet zo goed als JUM want ze gingen huiswaarts met het verlies van 10-0. TE KOOP 900 Holde Mulde pannen. 25 cent per stuk. M. Jacobs, Molenhofweg tel: 3014 GEVONDENBoodschappentas. Tegen advertentiekosten terug te bekomen bij L.Swinkels, Gussenstr. 23 Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 8