Dans-marietjes: Marian Achten, Anny van Cuyck, Joke van Cuyck. Om ongeveer half 8 wordt de raad vein ellef, met prins, vorst en nar uit Oostrum verwacht, die ons prinsenbal luister komen bij zetten. Omstreeks deze tjjd treden de oude leden af. Omstreeks 8 uur, wordt de grote raad van ellef in het gemeen schapshuis verwacht. Hierna opkomst van de grote Prins. (Maar wie) Deze zal de Jeugdprins installeren, waarna de Vorst de Jeugd- vorst zal installeren. Hierna Prinsenwals, waarna gezellig samenzijn in het Gemeenschaps huis. Aan alle knöllinnekes en knolleke's een gezellige avond, het is te hopen dat het nog beter wordt als in 197^. Op vrijdag 2k jan. hebben wij een "Jeugdprinsenreceptie" om 7 uur bij Café P. Martens, welke zal afgelopen zijn om 10 uur. Hierbij worden zoveel mogelijk inwoners van Leunen verwacht, om de Jeugdprins met zijn gevolg te feliciteren. Hier komt ook de Boerenblaaskapel om de zaak wat op te luisteren. Hopenlijk wordt het een gezellig feest» Aan alln veel plezier I Op zondag 26 jan. hebben wij een Jeugd Vorstenhal, welk ook zal aanvangen om 6 uur in het Gemeenschapshuis. Bijeenkomst Jeugdraad hetzelfde als met Prinsenbal. Ook hier, aan allen voel plezier 2I DHÏÏM EN SHOWBAND (D.S.V.) VENRAY EN OMSTREKEN: Deze week is de Showband, zonder enigerlei officieel vertoon begonnen met de eerste repetities met de thans reeds plm. 70 leden. De tamboers., met fonkelnieuwe "P.OYAL-TEOMMEN"worden geinstru- eerd door de alom bekende Heer H. Martens uit Leunen. Het geheel staat onder supervisie van de Heer A.H.M. Koonings uit Oirlo. Het getuigt van grote geestdrift, dat de initiatiefnemers binnen zo korte t$d reeds beschikken over het modernste oefen materiaal van hoogstaande kwaliteit. Verwacht wordt dan ook, dat zich nog meer nieuwe leden zullax aanmelden, zoals b.v. tamboers, majoretten, hoornblazers, vaandeldraagsters en vendelzwaaiers of leerlingen voor een der genoemde onderdelen. Aanmelden kan geschieden bjj het sekretariaat: Albionstraat 8a Leunen of telefonisch 0^78? - 311 of tijdens de repetities I

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1975 | | pagina 6