meedoet enz..... En denk eraan:"Weet je wetje, ken je pretje" Laten we er met z'n allen een gezellige boel van maken waar we met plezier aan kunnen terugdenken. "19 JAAR 't KnöllekeLEUNEN": Voor deze week staat op het programma een bezoek aan een kar- navals-feestavond voor gehandicapten, dekanale afdeling Venray, en wel op vrijdag 17/1-1975 in het Gemeenschapshuis te Leunen. Voor deze feestavond, waarvan de organisatie in handen is van karnavalsvereniging !"t Knolleke" Leunen, werden uitnodigingen verzonden o.a. aan karnavalsvereniging "'t Dartele Veulen" te Veulen, welke ook het voorgaande jaar vorengenoemd treffen hebben opgeluisterd. Dan zal op zaterdag 18 januari 1975 de inhuldiging plaats heb ben van de nieuwe "Prins Karnaval 1975", een telkenjare terug.- kerende unieke gebeurtenis, waarbö, zo wordt verwacht een volle zaal van knollinneke's en knolleke's akte de precence zal geven. Achter de koulissen gaat het raden van de nieuwe Prins nog steeds door, wie zal het zijn, wie zal het worden, vele namen werden geregistreerd, doch het raden gaat door, tot op het moment dat Vorst Jan, op zaterdag 18/1-1975 aan allé onzekerheid een einde zal maken Dan zal op a.s. zondag 19/1-75 een bezoek worden gebracht aan het "Jeugd-Prinsenbal", om aanwezig te zijn bij de inhuldiging van de nieuwe "JEUGDPRINS". JEUGD - KNÖLLEKE'S VAN LEUNEN: Op 19 jan. 1975 is het Jeugdprinsenbal in het gemeenschapshuis te Leunen. Aanvang om 6 uur* De Jeugdraad wordt om 6 uur verwacht bij P. Martens, vanwaar wij om half 7 vertrekken naar het Gemeenschapshuis. Iedereen wordt geacht op tijd aanwezig te zijn. Van de oude raad gaan er die avond de volgende aftreden: Rob Beckers, P. v.d. Berg, Mare Lucassen, Frank Janssen, Peter loenen, Jos Janssen, Gert Litjens, Wim Hendrix. De Nieuwe raad zal bestaan uit de volgende leden: J. Koenen, Ben Willems, Ad Janssen, P. Verschuuren, Ferd Lucas sen, M. van Berlo, Ger Heidens, W, Voermans, Theo Smet8, Harry Willems, J. ï/illeras, J. Voermans, Theo Loenen, Robby Hendrix. Reserves zijn: Willy Loenen en Hans Jenniskens.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1975 | | pagina 5