weg en valt onder RijkswaterstaatDe Provincie en de Gemeento zijn langdurig in onderhandeling over overname van deze weg. Zolang dit niet afgewerkt is, kan de Gemeente dus weinig doen en de Provincie wil er weinig aan doen. De oversteekbeveiliging is in behandeling, de gevaarlijke bocht is onder de aandacht van B. W. gebracht, maar daar zullen we echt nog wel enkele malen op terug moeten komen of men daar wat aan doen wil, al is het maar vast via waarschuwingsborden. St. Catharinastraat: de verbetering is goedgekeurd, het wachten is alleen op de uitvoering. Ook daar zullen we wel wat druk achter moeten blijven zetten. Gezegd wordt: voor de winter klaar. Zorg voor de jeugd van 12 - 16 jaar De Jeugdkommissie en de Dorpsraad hebben een gezamenlijke werk groep hiervoor. Deze heeft eerst de Soos-jeugd met het onderdak komen geholpen en is nu aan het bekijken v/at er voor de jongere jeugd mogelijk is. Maar dat is veel moeilijker. Wie weet onderdak Wie wil de verantwoording op zich nemen Wij zijn druk op zoek naar eventuele bruikbare mogelijkheden. Maar zonder hulp van de betrokken ouders zal het echt niet gaan. Op al deze vragen aan U, is maar een reaktie binnengekomen. Verkiezing Dorpsraad Uit de enquête is wel gebleken, dat een meerderheid van het dorp vóór verkiezingen is en daar zijn wij het mee eens. Maar hoe wil men verkiezingen houden als men al onvoldoende mensen kan krijgen om de opengevallen plaatsen te bemannen, (rayonkommissie, buurtv/erk, sekretariaat dorpsraad, notulist(e)) In de enquête zijn slechts 5 personen genoemd, die we allen in middels bezocht hebben, die serieus waren genoemd. De overige k genoemde namen waren van mensen die al in de Dorps raad zitten of al eerder te kennen hadden gegeven er geen tijd voor te hebben. Daarom roepen we bij deze gegadigden op om deel te nemen aan ons werk. Graag vóór 1 november a.s. nanien. Zijn er genoeg, dan kan er op korte termijn gekozen v/orden, zoniet, dan zien we ons zelfs genoodzaakt een deel van het werk te laten liggen. U kunt U opgeven aan de voorzitster: Mevr. Claessens, Enge Steeg 6 via een briefje in de brievenbus of fs-avonds tel. 2711»

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1974 | | pagina 12