Verder hebben nog zitting, diegenen, die te kennen hebben gegeven tijd aan dit werk te besteden: n.l. Dhr, H. Baltussen, Leunseweg 55; speciaal voor kontakten met de Gemeente. Mej. G. Claessens, Gussenstraat 46 Mevr. Moerkerk, Rector Nabbenstraat 14. De verenigingen zijn niet apart vertegenv/oordigdomdat het groot ste deel al via de Jeugdkommissie met elkaar kan overleggen en de Dorpsraad anders te veel niet-werkende leden zou krijgen, om dat er binnen de vereniging zelf al erg veel te organiseren valt, zodat er geen tijd meer overschiet voor andere zaken. De wens tot meer kontakt tussen verenigingen en Dorpsraad is wel uit de enquête gebleken en het zou zeker verstandig zijn, als we minstens 1 x per jaar met alle verenigingen om de tafel gaan zitten. Verder zijn we altijd op alle receptiefs aanwezig geweest om van onze belangstelling blijk te geven. Ook, maar dit tussen haakjes voor degene die dat opmerkte, op die van Pastoor Haenen. Er is alleen geen toespraakje geweest, omdat de Pastoor dit liever zo min mogelijk had, in verband met het af te werken programma. De Dorpsraad vergadert 1 x per maand; publiceert van te voren de agenda en nadederhand het verslag in ftDe Ruuper Alle Dorpsraad vergaderingen zijn openbaar, d.w.z. iedereen is welkom. Tijdens deze vergaderingen worden over algemene punten gesproken: hoe denkt men erover, hoe zit het in elkaar, v/ie heeft er mee te maken, waar halen we informatie of hulp, hoe pakken we het aan. Dan wordt gekeken wie van de Dorpsraadleden met de kwestie belast wordt. Daarna wordt regelmatig in de vergadering verslag gedaan hoe ver men is en kan er kommentaar geleverd worden op de werk wijze. Verder worden er brieven en stukken behandeld die binnen zijn ge komen of verstuurd moeten worden en welke kwesties moeten worden aangepakt Tot onze spijt zien we echter weinig of nooit iemand, die uit belangstelling komt; U kunt n.l. altijd, als U er bent, een woordje meespreken. Maar we verwachten van nu af een grote opkomst van het dorp. Daarnaast vergaderen de leden, die deel van een werkgroep uitmaken nog apart met die werkgroep. Er wordt enkele malen op de formulieren gevraagd om een goed samenspel met de gemeenschap. Wij dachten, dat wij van onze kant er alles aan doen, voorzover wij daar tijd voor vrij kunnen maken. Bedenk wel: HET IS VRIJWILLIGERSWERK en wij zijn niet voor U en Uw situatie verantwoordelijk. Dat bent U zelf, maar wij willen wel

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1974 | | pagina 10