WEEKAGENDA GEMEENSCHAPSHUIS LEUNEN: 19.30 Kienavond L.V.B. 19.30 rep. Dameskoor 20.00 rep. Fanfare 19.00 sporten K.M.G. Leunen 20.00 sporten Dames 21.15 Karate 17.00 cursus typen 19.30 rep. Mannenkoor 20.30 rep. Blaaskapel DORPSRAAD: Speelveld "Nabbenstraat": Aangezien de Gemeente binnenkort met de inrichting van het speel veldje voor peuters en kleuters in de Nabbenstraat zal beginnen, nodigen vrij allen, die belangstelling hebben uit om v/oensdag 4/9 om 8 uur hierover van gedachten te wisselen ten huize van de fam. Moordhuis, V/eth. ^eintjesstraat 13. DE DORPSRAAD VSRGADSPDE: Aangezien nog een aantal leden op vakantie was, konden een aantal punten niet afgewerkt worden. Medegedeeld v/erd, dat dinsdag 20/8 een uitleg gegeven zou worden over do te houden enquete "leefbaarheid kleine kernen". Omdat deze datum vele leden niet goed uitkwam is besloten voor Leunen woensdag 28/8 om half 9 in het gemeenschapshuis bijeen te komen. Het gesprek met de burgemeester op 19 aug. v/erd uitgesteld tot september. Dan zal opnieuw gevraagd worden naar het resultaat van het onderzoek naar de kwaliteit van de meisjesschool. Door het snelle vertrek van de heer v.d. V'ardt is er momenteel geen sekretaris. Daardoor is ook het verwerken van de eigen enquete blijven liggen. Dit zal nu alsnog gedaan worden, waarbij het nieuwe dorpsraadslid Mevr. Moerkerk, zal helpen. Moeilijkheden zijn er ook nog steeds bij de peuterspeelzaal en de kleuterschool over hoe de beide groepen zo snel en zo goed mogelijk onderdak komen. Hierover zal ook nog kontakt opgenomen worden met het bestuur van het gemeenschapshuis. In verband met rt eventuele subsidie krijgen is het K.M.G. aangera den het komend jaar een aanvraag in te dienen en het geld aan een goede kampuitrusting of materiaal te besteden. PABOBANK^ In verband met de Veulense kermis is op maandag 2 september te Veulen geen zitting. Het kantoor te Leunen is normaal geopend tot 4 uur. Maandag 2/9» Dinsdag 3/9: Woensdag 4/9: Vrijdag 6/9:

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1974 | | pagina 6